Публікації

ПРОВАЙДЕР ІНВЕСТИЦІЙ ЯК ПРАЦЮЄ UKRAINEINVEST ТА ЯКУ ПІДТРИМКУ ТУТ МОЖЕ ОТРИМАТИ ІНВЕСТОР

Хто саме та з якими проектами може звертатися за підтримкою в UkraineInvest, на що може розраховувати інвестор, і як вибудовується політика промотування України у світі, — читайте в ексклюзивному інтерв’ю з виконавчим директором UkraineInvest Сергієм Цівкачем для Landlord.

Майбутнє України – європейський виробничий хаб

Про те, в чому полягає супровід великих інвестицій, які галузі цікаві для бізнесу та про можливості для релокації виробництв в Україні – читайте в інтерв’ю виконавчого директора UkraineInvest Сергія Цівкача для GMK Center.

Як Україні стати світовим супермаркетом продуктів харчування та куди краще інвестувати в українському агросекторі

Про світові інвестиційні тренди в сільському господарстві та пріоритетні напрямки для залучення інвестицій в агросектор України – читайте в блозі начальника Управління залучення та супроводження інвестицій UkraineInvest Оксани Ткачук на AgroPortal.ua

Законопроєкт щодо спрощення процедур обігу земель: чого очікувати іноземному інвестору?

Протягом чотирьох пленарних днів, з 16 по 19 березня 2021 року, Верховна Рада розглядала правки до законопроєкту № 2194 щодо спрощення процедур обігу земель. Встигли розглянути більше тисячі правок. Розгляд буде продовжено після поновлення засідань Парламенту – попереду розгляд ще більше двох тисяч правок від депутатів.

Чому до цього проєкту прикуто так багато уваги народних депутатів та чого очікувати іноземному інвестору в разі його ухвалення?

Детальніше про Проєкт Закону «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» читайте у статті.

Сергій Цівкач: «Інвестори не втратили інтересу до України під час пандемії»

Криза із COVID-19 не призвела до того, що інвестори перестали цікавитися Україною, радше навпаки: іноземні компанії, зокрема європейські, більш стримано ставляться до віддалених територіально виробників і шукають нових – ближче до них, каже директор Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest Сергій Цівкач. В інтерв’ю журналу «Огляд Україна Брюссель» він розповів, що зараз в України є можливість підтвердити статус привабливої для інвестицій країни. За його словами, є багато змін на краще, але чимало питань ще потрібно розв’язати.

Читати далі


Коли та як запрацює закон про інвестнянь

10 лютого президент підписав Закон «Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні». Коли система запрацює на практиці та чи є зацікавленість інвесторів?

Найголовніше: закон створює новий для України підхід до державної підтримки інвестицій через запровадження системи податкових та митних пільг, земельних та інфраструктурних стимулів обсягом до 30% інвестиційного проєкту. Приписи Закону будуть запроваджені з моменту схвалення Кабінетом Міністрів України процедур розгляду інвестиційної заявки. За нашою оцінкою, це може відбутися протягом 3−6 місяців.

Читати далі


Україна-2021: відродження ринку інвестицій

Які можливості для інвесторів відкриває новий закон про державну підтримку.

Один з пріоритетів спільної роботи президента, Верховної Ради та уряду – покращення інвестиційного клімату.

Навіть особливо складний для бізнес-спільноти 2020 рік завершується визначною в цьому контексті подією – ухваленням 17 грудня закону “Про державну підтримку інвестиційних проєктів із значними інвестиціями”.

Документ, покликаний створити в Україні довгоочікуваний механізм державного стимулювання інвестиційних проєктів, очікує на підпис президента. Такий підхід використовує більшість країн, і нарешті цю практику запроваджує Україна.

Читати далі