Наші послуги, команда та результати

Як UkraineInvest може допомогти?

UkraineInvest –  урядовий офіс із залучення та підтримки інвестицій, створений у 2016 році для залучення прямих іноземних інвестицій та допомоги існуючим інвесторам у розширенні свого бізнесу в Україні.

Із моменту створення офісу як консультативно-дорадчого органу, підзвітному Прем’єр-міністру України, UkraineInvest трансформувався у державну установу, яка забезпечує інвесторів комплексною підтримкою. Наша команда надає достовірну та актуальну інформацію щодо оптимальних інвестиційних можливостей, консультації щодо ведення бізнесу в Україні, сприяє комунікації інвесторів із урядовими агенціями всіх рівнів, а також надає підтримку у вирішенні системних проблем, із якими інвестори можуть зіткнутися.

Як результат, UkraineInvest вдалося допомогти розблокувати понад 4 мільярди доларів прямих іноземних інвестицій. Наші зусилля були відзначені інвесторами – у 2018 році команді UkraineInvest було вручено щорічну премію “Thanksgiving Award” від Американської торговельної палати.

У лютому 2021 року Уряд України визначив UkraineInvest уповноваженою установою для підтримки інвестиційних проектів, які мають намір отримати державну підтримку. UkraineInvest допомагатиме інвесторам у процесі подання заявки для отримання державної підтримки,  встановленні комунікації з органами державної влади та місцевого самоврядування.


Контакти

ДУ “Офіс із залучення та підтримки інвестицій”, Кабінет Міністрів України
вул. Михайла Грушевського, 12/2 офіс 148
м. Київ, 01010
+38 (098) 567 88 99
Щоб одержати більше інформації, будь ласка, напишіть нам на info@ukraineinvest.gov.ua
Щоб отримати консультацію щодо інвестиційної діяльності, будь ласка, надішліть запит на howcanwehelp@ukraineinvest.gov.ua

Зв’яжіться з нами для отримання інформації

Error: Contact form not found.

Наші партнери