Текстильна промисловість

Враховуючи вдале географічне розташування України, наявність 19 угод про зону вільної торгівлі з 46 країнами, включаючи Поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі між Україною та ЄС, у поєднанні з кваліфікованою робочою силою та конкурентними витратами на виробництво, Україна може стати важливою платформою для виробництва тканин, одягу та взуття, з орієнтацією як на внутрішній, так і на зовнішні ринки.

Текстильна промисловість вже займає одну з провідних позицій у виробничому секторі України. Нині в Україні діє понад 2500 фабрик, що працюють в текстильній промисловості, які 80-90% усієї продукції виробляють на експорт.

Виробництво тканин

Зважаючи на підвищений попит на якісні тканини внаслідок стрімкого розвитку швейної та взуттєвої промисловості в Україні, в поєднанні з витратами на оплату праці та комунальні послуги, що є нижчими за середньосвітовий рівень, Україна може стати глобальним гравцем у виробництві тканин.

Одяг та взуття

Виробництво одягу та взуття в Україні розвивається стрімкими темпами. Завдяки конкурентним перевагам Україна має великі шанси завоювати ринки, що зараз наповнені продукцією, виробленою в текстильному кластері Центральної та Східної Європи чи турецького хабу з виробництва одягу та взуття.

Світові бренди, такі як Hugo Boss, Marks & Spencer, Tommy Hilfiger вже мають виробничі потужності в Україні.