Про нас

Офіс із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest створено у 2016 році як консультативно-дорадчий орган при Кабінеті Міністрів України, а у 2018 році трансформовано в повноцінну державну установу підзвітну Прем’єр-міністру.

UkraineInvest працює з інвесторами, надаючи їм об’єктивні, практичні поради, сприяє в організації зустрічей з представниками державних органів і установ, та допомагає у вирішенні проблемних питань. Ми тісно співпрацюємо з державними органами над ідентифікацією, узагальненням та вирішенням системних проблем, які негативно впливають на ведення бізнесу в Україні.

Як результат, з моменту створення нам вдалося залучити понад 5 млрд доларів інвестицій від існуючих та нових іноземних компаній та заохотити вийти на український ринок такі світові бренди, як HEAD, IKEA, GE, Scatec Solar та багато інших.

Інформація про послуги UkraineInvest

Із 2016 року UkraineInvest докладає максимум зусиль для супроводу іноземних компаній під час реалізації інвестиційних проєктів в Україні. Наші послуги діляться на шість напрямків.

Рекомендації

Команда UkraineInvest надає кваліфікований супровід у ідентифікації інвестиційних можливостей в Україні та вирішенні проблемних питань. Передусім наші послуги зосереджені на реалізації потреб інвесторів. Ми забезпечуємо інвесторів достовірною інформацією про особливості ведення бізнесу в Україні та допомагаємо обрати регіон, який найбільше відповідає запитам інвесторів.

Інформування

Україна – велика країна зі значними інвестиційними можливостями в різних секторах. У кожного інвестора, що бажає розпочати бізнес, зазвичай є список критеріїв, яким, наприклад, повинні відповідати регіон чи земельна ділянка, де буде реалізовуватися інвестиційний проєкт. Наші регіональні представники можуть надати всю необхідну інформацію, для того щоб інвестор прийняв обґрунтоване рішення. UkraineInvest допомагає визначити місця та проекти, які найбільше відповідають запитам інвесторів.

Налагодження зв’язків

Для успішного початку бізнесу в новій країні однією з найважливіших речей є налагодження мережі зв’язків. Незалежно від того, чи це великий бізнес чи малий, чи обслуговує він внутрішній чи міжнародний ринок, люди, які володіють корисними інсайтами, можуть поділитися досвідом і необхідними контактами завжди є надзвичайно цінним джерелом інформації. Завдяки добре налагодженій комунікації із представниками бізнесу та уряду в усіх регіонах країни, UkraineInvest полегшує комунікацію інвесторів із ключовими стейкхолдерами.

Галузева експертиза

Наша досвідчена команда володіє цінною інформацією про найкращі інвестиційні можливості в секторах із високим потенціалом зростання та ринкових нішах. UkraineInvest може співпрацювати з вашою командою з розвитку бізнесу та надати необхідну інформацію і рекомендації.

Регіональна підтримка

Команда UkraineInvest надають підтримку інвесторам в усіх регіонах України, допомагають у пошуку необхідних ділянок, об’єктів для інвестування, враховуючи запит інвестора, сприяють налагодженню комунікації з органами влади та місцевого самоврядування.

Сприяння

UkraineInvest є потужним голосом бізнесу, адже ми напряму комунікуємо з Урядом. Коли йдеться про допомогу інвесторам у вирішенні їх проблемних питань та представлення ініціатив, спрямованих на покращення бізнес-середовища, наш голос – є голосом бізнесу.

Відгуки про нашу діяльність

Висловлюємо Вам подяку за надане сприяння та оперативний розгляд звернення Товариства. Своєчасне введення заводу в експлуатацію має велике значення і наразі дозволить вже з початку 2021-2022 маркетингового року розпочати операційну діяльність з переробки кукурудзи.


Галина Русанова,
Генеральний директор ТОВ «Дакса Бунге Україна»

Для компанії GE велика честь бути надійним партнером України. Зокрема, я хотів би підкреслити ключову роль, яку відіграє UkraineInvest в тому, щоб наша компанія змогла швидко розширити наш бізнес в Україні.

Алекс Дімітрієф, Старший віце-президент компанії General Electric

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» висловлює Вам повагу та щиро дякує Вам та усім Вашим колегам, які надавали допомогу – за сприяння у вирішенні питання щодо вилучення та передачі земельної ділянки.

Володимир Ткаченко, Заступник генерального директора з питань співпраці з державними органами та комунікацій групи АрселорМіттал

Завдяки спільним зусиллям, у тому числі, й «Офісу із залучення та підтримки інвестицій», – власнику повернуто законне майно. Діяльність «Офісу залучення та підтримки інвестицій» є надзвичайно важливою для прозорості органів державної влади та інвестиційної привабливості України.

Руслан Осипенко, Виконавчий директор Китайської Торгової Асоціації

ТОВ «ППЛ» висловлює Вам щиру подяку за допомогу в питанні одержання бюджетного відшкодування ПДВ для ТОВ «Чорноморський Альянс».

Антоніна Кобища, Директор ТОВ «ППЛ»

Хочу щиро подякувати за Ваш час, присвячений візиту ділової делегації MEDEF International. Переконаний, що французькі та українські компанії зможуть відіграти ключову роль у побудові українського майбутнього, показуючи свою готовність через партнерські відносини.

Ніколя Жаш’є, Президент Ради Франція – Україна, Генеральний директор EGIS

Агенції, створені для того, щоб допомогти роботі міжнародних інвесторів, такі як UkraineInvest, яка працює дуже ефективно. Коли у французької компанії є проблеми, ми маємо до кого звернутися.

Вінсент Пренго, Керівник Економічного відділу посольства Франції в Україні

Київська митниця ДФС відкликала свого листа, який містив заборону на переробку давальницької сировини на заводі P&G в Борисполі. Дякуємо за своєчасне втручання та сприяння у вирішенні ситуації.

Юрій Приходько, Директор зі зв’язків із органами державної влади та громадськістю в PBN Hill+Knowlton Strategies Україна