Керівництво

Олександр Мельниченко, в.о. Виконавчого директора, UkraineInvest

Наказом Державного секретаря Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2023 року виконання обов’язків виконавчого директора UkraineInvest покладено на Олександра Мельниченка.

Олександр Іванович – Заслужений юрист України (1998 рік), упродовж 12 років працював суддею в судах міста Києва. Надалі – на керівних посадах заступника, першого заступника, в.о. голови Антимонопольного комітету України, відповідальних посадах у Міненерговугілля, Прокуратурі України. 

За його участю та під його керівництвом розроблено понад 200 законів та інших нормативно-правових актів у галузі конкуренційного (антимонопольного) права. 

Крім того, Олександр Мельниченко представляв Україну, зокрема у низці міждержавних переговорів, на Глобальних форумах з питань конкуренції, у Міждержавній групі експертів з конкуренційної політики і права UNCTAD

Він також є Почесним членом Асоціації правників України, членом ради виконавчого комітету Спілки юристів України.

В UkraineInvest працює з 2019 року, спочатку – на посаді головного радника виконавчого директора, а з вересня 2023 року – начальника Управління з правових питань та регуляторної політики.

Радники

Андрій Какуша, Головний радник Виконавчого директора, UkraineInvest

Андрій веде стратегічний напрямок аналізу та залучення інвестицій з країн Глобального Сходу та Півдня, з 2020 року працює в команді Виконавчого директора. Особлива зона відповідальності – інвестиційна співпраця з Китайською Народною Республікою.

Управлінську та економічну вищу освіту здобув в Донецькому Національному технічному університеті. Працював інвестиційним аналітиком та бізнес-консультантом в різних сферах: IT, фінансово-банківській, енергетичній, гірничо-видобувній, агропереробній, хімічній. Довгий час працював в країнах Західної Африки та в Китаї.

На теперешній час є позаштатним радником Міністра Кабінету Міністрів України та членом Наглядової ради ПАТ «Запоріжжяобленерго».

Марина Китіна, Головний радник Виконавчого директора, UkraineInvest

Долучилася до команди UkraineInvest у липні 2023 року.

Попередній досвід роботи 4 роки повязаний з розвитком електромобільності в Україні в Міністерстві Інфраструктури України, а саме як радник Міністра та експерт в Офісі підтримки реформ при МІУ.

Закінчила Криворізький національний університет, навчалася в Києво-Могилянській бізнес школі.

Марина має власний ютуб-канал про огляди електричних авто, вона ведуча та автор програми Green Mobility News на телевізійному каналі Першому Автомобільному, засновниця рекламної агенції Green Mobility Media, спів-засновниця Першої електромобільної Премії e-mobility Award.

Керівники управлінь

Максим Бондаренко, Начальник Управління залучення та супроводження, UkraineInvest

Максим Бондаренко – керівник напрямку залучення та супроводження інвестицій, кваліфікований корпоративний юрист із більш ніж 15-річним професійним досвідом. 

В UkraineInvest Максим керує командою, яка супроводжує 10 інвестиційних проєктів на понад 1,2 млрд доларів США та в пріоритеті має, зокрема, такі напрямки, як агропереробка та зелені технології. 

Разом з командою Максим співпрацює з глобальними компаніями та МСБ,  консультує щодо інвестування в Україну та щодо законодавства у сфері державної підтримки інвестиційних проєктів із значними інвестиціями, координує кооперацію з регіонами для спільної роботи з інвестиціями, представляє Офіс у міжнародних міжвідомчих комісіях та на міжнародних заходах тощо.

Нещодавно ними було проведено аналіз техніко-економічного обґрунтування та фінансової моделі потенційного заявника відповідно до Закону України “Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні”.

Крім того, команда супроводжує понад 100 іноземних та українських компаній, які продовжують свою діяльність в Україні в умовах повномасштабної збройної агресії рф проти України та опрацьовує сотні запитів бажаючих почати інвестувати в українську економіку після перемоги України.

Управління залучення та супроводження

Максим Бондаренко

Начальник Управління залучення та супроводження

Андрій Ризванюк

Провідний Експерт, Управління залучення та супроводження

Назар Когут

Провідний Експерт, Управління залучення та супроводження

Управління з правових питань та регуляторної політики

Олександр Мельниченко

Начальник Управління з правових питань та регуляторної політики

Анна Пелих

Провідний експерт, Управління з правових питань та регуляторної політики

Елла Нельга

Провідний експерт, Управління з правових питань та регуляторної політики

Управління з міжнародних відносин та комунікацій

Софія Федченко

Начальник Управління міжнародних відносин та комунікацій

Максим Лісієнко

Графічний дизайнер, фахівець Управління міжнародних відносин та комунікацій

Ксенія Файчук

Провідний експерт, Управління міжнародних відносин та комунікацій

Єлизавета Ісаєва

Провідний експерт, Управління міжнародних відносин та комунікацій

Еліна Шаповалова

Провідний експерт, Управління міжнародних відносин та комунікацій

Інна Рахлінська

Провідний експерт, Управління міжнародних відносин та комунікацій

Управління аналітики

Вікторія Воловенко

Начальник Управління аналітики

Тетяна Бабич

Аналітик

Бухгалтерська служба

Ніна Бондаренко

Головний бухгалтер

Адміністративна служба

Ірина Панченко

Начальник Адміністративної служби

Карен Мкртумян

Фахівець, Адміністративна служба

Позаштатні радники

Леон Бекер

19.01.2024 – 19.07.2024