Guide: Державна підтримка інвестиційних проектів із значними інвестиціями

Guide: Державна підтримка інвестиційних проектів із значними інвестиціями

13 лютого 2021 року набрав чинності Закон України № 1116 від 17.02.2022 р. “Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні” (Закон про інвестиційних нянь), метою якого є залучення значних інвестицій в економіку України. Відповідно до Закону та відповідних змін до Податкового та Митного кодексів України (набрання чинності з 28 березня 2021 року), пакет спеціальних інвестиційних стимулів буде доступний для інвестиційних проектів, що відповідають певним вимогам.


17 лютого 2021 року Уряд України визначив UkraineInvest уповноваженою установою для підтримки інвестиційних проектів, які мають намір отримати державну підтримку. UkraineInvest допомагатиме інвесторам у процесі подання заявки для отримання державної підтримки,  встановленні комунікації з органами державної влади та місцевого самоврядування.


Guide до Закону має на меті структуровано та легко пояснити вимоги та процедури Закону. Guide містить інформацію про наявні форми державної підтримки, вимоги до заявників та інвестиційних проектів із значними інвестиціями, деталі процесу подання заявки для отримання державної підтримки.