Guide: Державне стимулювання індустріальних парків

Guide: Державне стимулювання індустріальних парків

Закон “Про індустріальні парки” та відповідні зміни до Податкового кодексу (Закон № 2330-ІХ) та Митного кодексу (Закон № 2331-ІХ) передбачають для ініціаторів створення індустріальних парків, їх керуючих компаній та учасників системи державного стимулювання, зокрема:

  • звільнення від податку на прибуток на 10 років за умови реінвестування в розвиток інвестиційного проєкту;
  • звільнення від ПДВ на ввезення нового обладнання для власного використання;
  • можливість надання пільг на оподаткування нерухомості на території̈ індустріальних парків за рішенням органу місцевого самоврядування;
  • звільнення від оподаткування ввізним митом нового обладнання, яке ввозиться учасниками індустріальних парків для власного використання.
     

Для повноцінного запуску системи державного стимулювання індустріальних парків Мінекономіки розробив відповідні підзаконні нормативно-правові акти.
 
Для тих, хто вже має намір скористатися стимулами для індустріальних парків, пропонуємо ознайомитися із роз’яснювальним посібником від команди UkraineInvest. 
 
У посібнику є вся необхідна інформація про доступні стимули, вимоги до індустріальних парків, процедури включення до реєстру індустріальних парків, вибору керуючої компанії тощо. Посібник оновлюється з урахуванням змін до чинного законодавства.