Національна стратегія збільшення прямих іноземних інвестицій в Україну

Національна стратегія збільшення прямих іноземних інвестицій в Україну

Національна Стратегія збільшення прямих іноземних інвестицій в Україну розроблена на запит Уряду України за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» компанією EY в Україні у співпраці з Офісом Національної Інвестиційної Ради, Міністерством економіки України та Офісом із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest.

Стратегія надає рекомендації щодо розвитку перспективних галузей для залучення інвестицій  та шляхів збільшення притоку прямих іноземних інвестицій в Україну. Документ створений насамперед для міжнародної інвестиційної спільноти та українських інституцій, діяльність яких зосереджена у сфері залучення інвестицій.
 
Стратегія побудована навколо міжсекторальних (приватизація, просування експорту, освіта, цифрова трансформація тощо) і секторальних стимулів для збільшення іноземних інвестицій. Стратегія містить конкретні рекомендації щодо того, як зробити країну більш привабливою для потенційних іноземних  інвесторів – як з точки зору релокації виробничих потужностей, так і з точки зору старту діяльності в Україні.
 
Стратегія розділена на 3 секції: макропогляд на стан речей щодо ПІІ, секторальні аналітичні документи та безпосередньо запропонований План Дій та Візію до 2030 року.
 
У випадку питань щодо інформації та рекомендацій, викладених у Стратегії, ви можете направити відповідні запити на спеціальний емейл: fdistrategy@ua.ey.com.