Управління аналітики

Вікторія Воловенко, начальник Управління аналітики

Вікторія Воловенко приєдналася до UkraineInvest у червні 2023 року у якості провідного експерта Управління залучення та супроводження, надаючи підтримку в реалізації проектів ПІІ та забезпечуючи комунікацію з державними органами влади, керівництвом компаній, що здійснюють ПІІ та іншими зацікавленими сторонами (агенціями розвитку, бізнес-асоціаціями тощо).

Як керівник відділу аналітики, з вересня 2023 року, вона відповідає за проведення досліджень та розробку стратегічних програм.

Вікторія відіграла важливу роль в аналізі інвестиційної діяльності та обліку земельних ділянок та інвестиційних об’єктів у Львівській області. Має досвід у створенні інвестиційних паспортів територіальних громад та релевантних пропозицій для іноземних інвесторів, посилюючи привабливість регіону на світових ринках. 

Ступінь магістра з туризму та менеджменту Львівського національного університету імені Івана Франка в поєднанні з професійним досвідом інвестиційного аналізу та розвитку громад дозволяє ефективно орієнтуватися в тонкощах інвестиційного ландшафту.

Тетяна Бабич, аналітик

Тетяна приєдналась до команди UkraineInvest весною 2023 року і виконує обов’язки аналітика Управління аналітики. Відповідальна за проведення досліджень та забезпечення  достовірною та актуальною аналітикою інвесторів.

У 2010 році Тетяна з відзнакою закінчила Інститут міжнародних відносин НАУ та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини», а у 2013 році доповнила свою професійну кваліфікацію повною вищою освітою у галузі права з відзнакою закінчивши Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана за спеціальністю «Правове регулювання економіки» та здобула кваліфікацію магістр права. У 2018 році захистила дисертацію в Київському національному університеті ім. Вадима Гетьмана за спеціальністю «Світове господарство та міжнародні економічні відносини» та отримала науковий ступень кандидата економічних наук.

Професійний досвід Тетяни охоплює посади економіста, старшого економіста в авіаційній компанії. Більше тринадцяти років Тетяна займається викладацькою та науково-дослідною діяльністю в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана на посаді доцента кафедри міжнародного менеджменту. Була учасником багатьох аналітичних досліджень з розвитку економіки, покращення інвестиційного клімату, розбудови інноваційного потенціалу України та регіонів, виконаних на замовлення уряду України міністерств та інших державних установ. Як запрошений аналітик, допомагала у проведенні досліджень управлінської досконалості іноземним компаніям.