Сергій Пилипенко, генеральний директор промислово-будівельної групи “Ковальська”, буде спікером форуму FIT for Ukraine: Annual Meeting


“Ковальська” працює на будівельному ринку України з 1956 року. Об’єднує понад 20 підприємств у сфері видобутку сировини, виробництва продукції та будівництва. Продукція представлена брендами “Бетон від Ковальської”, “Авеню”, Siltek та ін. Підприємства “Ковальської” працюють у Київській, Житомирській, Львівській та Чернігівській областях. До групи також входить Ковальська Нерухомість, яка опікується будівництвом житлових об’єктів у Києві. У її портфелі – понад 20 завершених житлових проєктів.

Компанія була учасником проєкту відновлення семи житлових будівель у Гостомелі, який реалізувала  французька Neo-Eco. “Ковальська” виступила  технологічним партнером із розроблення та випробувань, а також безпосереднім виробником матеріалів із переробленого будівельного сміття.

Влітку цього року “Ковальська” залучила 27 млн євро кредиту від Invest International для будівництва двох заводів у Львівській області. Життєво важливі інвестиції, підтримані Dutch Good Growth Fund та урядом Нідерландів, дозволять компанії запровадити технологію виробництва екологічно чистих газобетонних блоків і панелей Aircrete Europe. 

FIT for Ukraine: Annual Meeting відбудеться 15 листопада у Варшаві (Польща). 

Форум об’єднає представників влади та бізнесу для обговорення інвестиційних досягнень України у 2023 році та окреслення планів на наступний рік. Захід організовано в рамках найбільшої міжнародної виставки з питань відбудови України ReBuild Ukraine. 

Детальніше:
https://ukraineinvest.gov.ua/fit-for-ukraine-annual-meeting/

Forum on Investments and transformation for Ukraine –  це серія інвестиційних форумів для бізнесу, зацікавленого у відновленні України. У 2023 році заходи FIT for Ukraine відвідало понад 7 000 осіб з 65 країн світу.


    


Follow us on Facebook, Twitter, LinkedIn, or YouTube.