Про подію:

“FIT for Ukraine: Annual Meeting” об’єднує представників влади та бізнесу для обговорення інвестиційних досягнень України у 2023 році та окреслення планів на наступний рік.


Сесії заходу побудовані таким чином, щоб відповісти на найважливіші питання, з якими стикаються інвестори під час ведення бізнесу в Україні. Учасники отримають ексклюзивну можливість дізнатися від провідних спікерів, які представляють уряд та бізнес, про регуляторні зміни, інвестиційні стимули, практичні аспекти реалізації проектів та успішні інвестиційні кейси в Україні. Також в рамках форуму відбудеться Церемонія нагородження для представників влади, бізнесу та міжнародних організацій, які зробили свій внесок у розвиток та підтримку економіки України.

“FIT for Ukraine” – це серія інвестиційних форумів для бізнесу, зацікавленого у відновленні України. У 2023 році заходи “FIT for Ukraine” відвідало понад 7 000 людей з 65 країн світу.

Організатори: 

UkraineInvest – урядовий офіс залучення та підтримки інвестицій.
       З 2020 року ми: 

– сприяли залученню та розблокували понад 1,7 млрд доларів США прямих іноземних інвестицій 
– надали 4000+ консультацій інвесторам (юридичних, фінансових, аналітичних тощо) 
– увійшли до топ-5 найкращих агенцій із залучення інвестицій з 23 країн Центральної та Східної Європи, 2020-2023 рр

ReBuild Ukraine – одна з найбільших конференцій та виставок, присвячених відновленню України. Минулого року конференція зібрала понад 3 000 учасників.