Маттео Патроне, директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу, буде спікером форуму FIT for Ukraine: Annual Meeting


ЄБРР інвестує в Україну 3 млрд євро до кінця 2023 року, користуючись винятковою підтримкою акціонерів і донорів, які беруть на себе частину ризику, пов’язаного з відповідними інвестиціями Банку.

Відтак, ЄБРР, зокрема:
– надав 1,7 млрд євро  на підтримку реального сектору економіки України у 2022 році, ще 200 млн євро надійшло від банків-партнерів. Це становить понад 10% від загального обсягу діяльності Банку 
– мобілізував майже 1,4 млрд євро донорського фінансування що використовується для підтримки України;
– залучив іноземні гранти, по 150 млн євро, для «Укрзалізниці» та «Укренерго» на екстрену підтримку ліквідності;
– у сфері торговельного фінансування забезпечив в Україні у 2022 році загальний обсяг 459 млн євро;
– разом із партнерськими фінансовими установами підтримував продовольчу безпеку, надавши понад 280 млн євро фінансування для сільськогосподарських ланцюжків постачання та ще 170 млн євро для посилення стійкості інших компаній приватного сектору, у тому числі МСП.

“FIT for Ukraine: Annual Meeting” відбудеться 15 листопада у Варшаві (Польща). 
Форум об’єднає представників влади та бізнесу для обговорення інвестиційних досягнень України у 2023 році та окреслення планів на наступний рік. Захід організовано в рамках найбільшої міжнародної виставки з питань відбудови України “ReBuild Ukraine”. 

Детальніше:
https://ukraineinvest.gov.ua/fit-for-ukraine-annual-meeting/

“Forum on Investments and transformation for Ukraine” –  це серія інвестиційних форумів для бізнесу, зацікавленого у відновленні України. У 2023 році заходи “FIT for Ukraine” відвідало понад 7 000 осіб з 65 країн світу.

 Follow us on Facebook, Twitter, LinkedIn, or YouTube.