Вадим Гуржос, голова ради директорів, співзасновник групи компаній “СтудіоПак”, голова Асоціації українських виробників алюмінієвих виробів “Укралюміній”, буде спікером форуму FIT for Ukraine: Annual Meeting


У 2003 році «Студіопак» першою для українського ринку відкрила упаковку з алюмінієвої фольги – екологічну упаковку, яка 100% переробляється. Компанія постачає алюмінієвий посуд та іншу продукцію до торгівельних мереж та компаній HoReCa по всій території України. По версії Forbes Україна «Студіопак» увійшла до переліку 250 перспективних підприємств України.

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, компанія відмовилась від ринку рф та білорусі. Нещодавно підприємству погодили заявку на отримання гранту для переробних підприємств від Міністерства економіки України, щоб закупити обладнання для експансії в нову ринкову нішу – виробництва біорозкладаної упаковки – обладнання закуплено і вже частково введено в експлуатацію.

FIT for Ukraine: Annual Meeting відбудеться 15 листопада у Варшаві (Польща). Форум об’єднає представників влади та бізнесу для обговорення інвестиційних досягнень України у 2023 році та окреслення планів на наступний рік. Захід організовано в рамках найбільшої міжнародної виставки з питань відбудови України ReBuild Ukraine. 

Детальніше:
https://ukraineinvest.gov.ua/fit-for-ukraine-annual-meeting/

Forum on Investments and transformation for Ukraine –  це серія інвестиційних форумів для бізнесу, зацікавленого у відновленні України. У 2023 році заходи FIT for Ukraine відвідало понад 7 000 осіб з 65 країн світу.


Follow us on Facebook, Twitter, LinkedIn, or YouTube.