Рана Карадше, регіональний директор у Європі, IFC, буде спікером форуму FIT for Ukraine: Annual Meeting


IFC уклала меморандум про взаєморозуміння з Урядом України, що передбачає стратегічне консультування з питань державного-приватного партнерства та створення й впровадження механізмів із залучення приватних інвесторів до відбудови інфраструктури України. Крім того, IFC проводить додаткову аналітику стосовно інвестиційної привабливості різних галузей української економіки. 

У грудні 2022 року Рада директорів IFC схвалила програму фінансування для сприяння зміцненню стійкості українського приватного сектора України обсягом 2 млрд доларів США. Пакет реагування включає фінансування з власного рахунку IFC та залучені кошти урядів-донорів впродовж 2023 і 2024 років. 

FIT for Ukraine: Annual Meeting відбудеться 15 листопада у Варшаві (Польща). 

Форум об’єднає представників влади та бізнесу для обговорення інвестиційних досягнень України у 2023 році та окреслення планів на наступний рік. Захід організовано в рамках найбільшої міжнародної виставки з питань відбудови України ReBuild Ukraine. 

Детальніше:
https://ukraineinvest.gov.ua/fit-for-ukraine-annual-meeting/

Forum on Investments and transformation for Ukraine –  це серія інвестиційних форумів для бізнесу, зацікавленого у відновленні України. У 2023 році заходи FIT for Ukraine відвідало понад 7 000 осіб з 65 країн світу.


Follow us on Facebook, Twitter, LinkedIn, or YouTube.