Наші послуги та команда

Як UkraineInvest може допомогти?

UkraineInvest –  урядовий офіс із залучення та підтримки інвестицій, створений у 2016 році для залучення прямих іноземних інвестицій та допомоги існуючим інвесторам у розширенні свого бізнесу в Україні.

Із моменту створення офісу як консультативно-дорадчого органу, підзвітному Прем’єр-міністру України, UkraineInvest трансформувався у повноцінну державну установу, яка забезпечує інвесторів комплексною підтримкою. Наша команда надає надійну та актуальну інформацію щодо оптимальних інвестиційних можливостей, консультації щодо ведення бізнесу в Україні, сприяє комунікації інвесторів із урядовими агенціями всіх рівнів, а також допомогу у вирішенні системних проблем, із якими інвестори можуть зіткнутися.

Як результат, UkraineInvest вдалося допомогти розблокувати понад 3 мільярди доларів прямих іноземних інвестицій та вирішити понад 60 проблемних питань інвесторів. Наші зусилля були відзначені інвесторами – у 2018 році команді UkraineInvest було вручено щорічну премію “Thanksgiving Award” від Американської торговельної палати.

Переконані, що найбільшими надбаннями України є її «талановиті люди та родючі землі», які стимулюють інновації та відкривають нові можливості в аграрному продовольчому ланцюжку; зростання європейських та світових виробничих кластерів у регіонах країни; розвиток відновлюваних джерел енергії та видобутку нафти, газу, важливих для енергетичної незалежності України.

Україна відкрита для бізнесу! У ході демократичних та економічних перетворень, Україна все глибше інтегрується в євроатлантичну та глобальну економічну архітектуру.


Контакти

ДУ “Офіс із залучення та підтримки інвестицій”, Кабінет Міністрів України
вул. Михайла Грушевського, 12/2 офіс 148
м. Київ, 01010
+38 (044) 256 78 32
Щоб одержати більше інформації, будь ласка, напишіть нам на info@ukraineinvest.com
Щоб отримати консультацію щодо інвестиційної діяльності, будь ласка, надішліть запит на howcanwehelp@ukraineinvest.com

Зв’яжіться з нами для отримання інформації

Ім'я*
Прізвище*
Електронна пошта*
Номер телефону*
Посада
Компанія, яку ви представляєте*
Веб-сайт компанії
Огляд компанії
Цікаві для вас сектори
Як ви дізналися про нашу організацію?
Будь ласка, деталізуйте ваш запит, щоб ми могли надати максимально релевантну інформацію: *
Заповнивши цю форму, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності


Наші партнери