Захисні маски для багаторазового використання з нанесенням логотипу

З метою запобігання поширення коронавірусу COVID-19 та з
урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідеміологічних заходів та території із зазначенням поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та задля дотримання, у встановленому законодавством порядку, усіх необхідних правил та вимог безпеки є необхідність закупівлі багаторазових масок для обличчя з логотипом Установи в кількості 1250 шт. Маски будуть використовуватися та розповсюджуватися під час ділових зустрічей серед потенційних іноземних інвесторів та зацікавлених осіб.

Закупівля масок багаторазового використання з нанесенням логотипу спрямована на популяризацію логотипу Установи серед потенційних міжнародних інвесторів та бізнес-спільноти. Маски багаторазового використання є більш екологічними, не потребують утилізації і не впливають на навколишнє середовище.

За результатами моніторингу ринку та цін на виготовлення і постачання багаторазових масок для обличчя з логотипом Установи, найбільш вигідні умови співпраці за ціною виявилися у компанії ТОВ «Компанія Еней».

Посилання на Прозорро:
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-02-22-002825-c

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ЗАМОВНИКА
 
Пакети програмного забезпечення для розробки дизайну, роботи з документами, графікою, фото, відео й веб-вмістом (Adobe Creative Cloud)
(код за ДК 021:2015: 48300000-1 Пакети програмного забезпечення для роботи з документами, графікою, зображеннями, планування часу та офісного програмного забезпечення)
      Загальна кількість: 1 од.
 
Найменування товару
Adobe Creative Cloud (ліцензія на 1 рік)
(Photoshop, Illustrator, InDesign, Adobe XD, Lightroom, Acrobat Pro, Animate, Dreamweaver, Premiere Pro, Premiere Rush, After Effects, Audition, InCopy, Доступ до нових функцій і оновлень одразу після випуску, 100 ГБ у хмарі, Adobe Portfolio, Adobe Fonts і Adobe Spark)

Технічні характеристики
ДК 021: 2015 – 39560000-5 – «Текстильні вироби різні»
(Захисна маска для обличчя багаторазового використання з нанесенням логотипу Замовника)


Найменування:
Захисна маска для обличчя багаторазового використання з нанесенням логотипу

Технічні характеристики:
Тип: захисна маска багаторазова чорна/блакитна з логотипом.
Розмір маски у згорнутому вигляді – 1214 см. Кількість та колір маски: маска багаторазова чорна з логотипом – 1000 шт. маска багаторазова блакитна з логотипом – 250 шт. Форма: маска анатомічної форми, два шари тканини, загальна щільність 280 г/м2. Матеріал: зовнішня частина – чорного кольору з кольоровим логотипом Замовника, виготовлена з бавовни саржевого плетіння, внутрішня частина: чорного кольору, тканина – бязь. З друком повно кольоровим. Упаковка: кожна маска упакована в індивідуальну поліетиленову упаковку. Розташування логотипу: нанесення логотипу на маску попереднього погоджується із Замовником. Розмір логотипу – 55 мм11 мм.

Кількість, шт. 1250

 Рік виготовлення – 2021 р.
 Товар, має бути таким, що не перебував в експлуатації, а термін та умови його зберігання не
порушені.
 Макет розробляється за замовленням і входить до вартості.
 Макет товару обов’язково узгоджується уповноваженою особою Замовника у письмовому
вигляді.
 Замовник обов’язково замовляє пробну партію та/або зразки (один або декілька) з
нанесенням логотипу для визначення якості товару.
 Поставка товару здійснюється транспортом постачальника та за його рахунок на адресу
Замовника.
 Ціна за одиницю товару має бути сформована з урахуванням витрат на завантаження,
розвантаження, транспортних витрат, сплату податків і зборів, тощо.