Поставка програмної продукції (онлайн-сервісів G Suite)

Розрахунками видатків на 2021 рік Державної установи «Офіс із залучення та підтримки інвестицій» передбачено кошти для обслуговування поштових скриньок (ДК 021:2015: 48510000-6 – Пакети комунікаційного програмного забезпечення (онлайн-сервісів G Suite) на загальну суму 120 000,00 грн.
Вказаний програмний продукт забезпечує функціонування корпоративної електронної пошти, централізованого сховища для безпечного спільного доступу до файлів, інтегрованих онлайн-календарів для командної роботи, розумних й безпечних електронних таблиць зі спільним доступом для динамічних організацій та командну роботу з текстовими документами.
У зв’язку з вищевикладеним, організовується проведення закупівлі пакетів спеціалізованого хмарного програмного забезпечення й інструментів для спільної роботи (онлайн-сервісів G Suite), відповідно до технічних вимог, та у відповідності з вимогами Закону України «Про публічні закупівлі».

Посилання на Прозорро:

https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2021-03-11-004604-b


ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ЗАМОВНИКА
ДО ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ (ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ)
 
«Поставка програмної продукції (онлайн-сервісів G Suite)»
 (ДК 021:2015: 48510000-6 – Пакети комунікаційного програмного забезпечення)
 
Технічні вимоги: ці технічні вимоги є невід’ємною складовою пропозиції учасника торгів. Оформляються на фірмовому бланку за підписом керівника або уповноваженого представника (підприємства, установи, організації) та скріплюються мокрою печаткою (у разі наявності).
 
Закупівля здійснюється для подовження строку дії вже існуючого програмного продукту, що використовується в роботі Замовником, щодо якого проведено: навчання персоналу Замовника, організація бізнес-процесів Замовника, налаштування та запуск в роботу сервісів на базі програмного продукту, наповнено даними та інформацією, наявна програмна продукція є сумісною із наявною у Замовника інфраструктурою та дозволяє працювати в єдиній системі та єдиному просторі, відтак заміна програмного продукту буде пов’язана зі значними витратами коштів та робочого часу Замовника і є неприйнятною в рамках процедури закупівлі.

Назва
Поставка програмної продукції (онлайн-сервісів G Suite версії Basic) (код ДК 021:2015: 48510000-6 пакети комунікаційного програмного забезпечення)

Вимоги
Склад сервісів: Gmail; Hangouts; Calendar; Drive for storage; Docs, Sheets, Slides, Forms; Sites for collaboration (або їх аналоги із функціоналом, що є не меншим, ніж у зазначених продуктах).
 
Даний онлайн-сервіс єдиних комунікацій повинен забезпечувати взаємодію співробітників на сучасному рівні та надавати такі функції:
Єдиний поштовий сервіс, що доступний через браузер чи з мобільного (додаток).
Відео-зустрічі з будь-яким співробітником через браузер чи з мобільного (додаток).
Браузери, які підтримуються як мінімум: Internet Explorer, Chrome.
Редактор з можливістю одночасної роботи у єдиному документі, електронній таблиці чи презентації для поліпшення продуктивності, повинна бути можливість розділяти права доступу до документу на рівні надання повних прав, перегляду чи тільки для коментування, повинна бути можливість обмежити доступ по часу до документів.
 
Мобільність: необхідно забезпечити можливість роботи користувачів з мобільних – перегляд, редагування, надсилання та ін. функції спільної роботи. Редагування документів повинно бути доступне з будь-яких платформ с автоматичним збереженням правок.
Повинні бути забезпечені широкі функції адміністрування системи через браузер чи з мобільного.
Сервіс повинен підтримувати двохфакторну автентифікацію для виключення можливості доступу зловмисників, навіть якщо вони отримали доступ до імені та паролю співробітника. Для доступу до облікового запису система повинна запитувати одноразовий пароль, що доступний тільки на мобільному співробітника чи по SMS.
 
Короткий опис основних функцій, що вимагаються:
●        Корпоративна пошта з підтримкою протоколів Internet Message Access Protocol(IMAP) і Post Office Protocol (POP).
●        Інтегровані онлайн-календарі.
●        Корпоративний месенджер.
●        Можливість організацій відео зустрічей до 25 активних учасників.
●        Можливість відеотрансляцій через інтернет необмеженій кількості користувачів.
●        Робота з документами, електронними таблицями, презентаціями та формами в інтернет через браузер з можливістю одночасного редагування декількома користувачами (не менше 50).
●        Можливість розділення доступу до документів з різними варіантами прав доступу.
●        Можливість відображення учасників, що передивляються/редагують документи, електронні таблиці, презентації.
●        Можливість роботи в офлайн-режимі.
●        Можливість збереження минулих версій файлів – до 30 днів.
●        Графічний редактор для створення сайтів для робочих груп з підтримкою прав доступу.
●        Редактор опитувальних форм, інтегрованих з таблицями.
●        Хмарний дисковий простір, що доступне всім користувачам.
●        Безкоштовні клієнти для мобільних на iOS/Android.
●        Можливість налаштування двохфакторної автентифікації по SMS/з одноразовими паролями через додаток.
●        Вбудований антивірус і антиспам.
●        Доступність сервісу на рівні не нижче 99.9%, що підтверджена в угоді про рівень використання Service Level Agreement (SLA).
●        Наявність сертифікатів, що підтверджують проходження сертифiкацii за стандартами ISO 27001, ISO 27017
●        Відповідність стандарту ISO/IEC 27018:2014 у сфері захисту даних та конфіденційності.
Одиниці виміру: акаунти
Кіль-кість: 50
 
2. Додаткові вимоги:
2.1. Необхідна кількість акаунтів до онлайн-сервісів G Suite: не менше 50.
2.2. Період дії доступу до онлайн-сервісів G Suite (програмної продукції): не менше 9 місяців (квітень – грудень).
2.3. Учасник в рамках постачання програмної продукції має надавати за завданням Замовника сервіси відносно програмної продукції, як то: налаштування роботи, надання консультацій адмінперсоналу Замовника, організовувати роботу із технічної підтримки програмної продукції. Надавати Замовнику консультації та технічну допомогу по експлуатації програмної продукції протягом всього строку роботи програмної продукції.
2.4. Учасник повинен мати впроваджену систему управління якістю, що відповідає стандарту ДСТУ ISO 9001:2015. Для підтвердження наявності у Учасника впровадженої програми управління якістю Учасник повинен надати копію сертифікату ДСТУ ISO 9001:2015 у складі пропозиції.
2.5. Оплата протягом 10 календарних днів після підписання акту надання доступу до програмного продукту із розрахунком вартості за 1 ліцензію/користувача у залежності від потреби Замовника (в межах загальної кількості).
 
До уваги учасників: Вважати зазначені у технічному завданні посилання на конкретні торгівельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника такими, що містять вираз «або еквівалент із функціоналом, що є не меншим, ніж у зазначених продуктах».
Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля.