Картриджі для принтерів Canon 052 H

Розрахунками видатків на 2021 рік Державної установи «Офіс із залучення та підтримки інвестицій» передбачено кошти для здійснення закупівлі картриджів для принтерів Canon 052H (код за ДК 021:2015:30125100-2 Картриджі з тонером).
Також, для забезпечення стабільного виконання завдань Установи та недопущення зупинки роботи периферійного обладнання в установі пропонуємо включити до річного плану закупівель «Картриджі для принтерів Canon 052H» на суму 78 000 (сімдесят вісім тисяч) грн.
Після включення до річного плану закупівель організується проведення закупівлі товарів, які описані у цій службовій записці, у відповідності з вимогами Закону України «Про публічні закупівлі», із врахуванням технічних вимог, які надаються:
 
Технічні вимоги на закупівлю картриджів

Найменування та характеристики товару: Лазерний картридж Canon 052H чорний
Код виробника (PART номер): 052H
Ресурс друку, копій. 9200
Кількість: 13
 
Картриджі для принтерів мають бути оригінальні, відповідних маркувань, згідно з переліком. Заміна картриджів для принтерів іншими фірмами-виробниками неможлива.
Товар має бути новим, якісним, оригінальним, герметично упакованим та поставлятися в оригінальній упаковці, згідно зазначеного PART номеру, на якій зазначаються: назва товару, логотип фірми-виробника, країна виробника, умови зберігання, правила користування.
Товар повинен відповідати діючим технічним умовам виробника, а також має засвідчуватись відповідними сертифікатами від виробника, відповідати заявленій моделі.
Умови поставки та пакування товару:
Товар повинен бути непошкодженим. Товар відвантажується в упаковці, що повинна захищати його від ушкоджень під час перевезення, а також під час вантажно-розвантажувальних робіт.
Постачальник гарантує якість та надійність поставленого товару.
Доставка товару здійснюється транспортом Постачальника та за його рахунок.

Посилання на Прозорро:
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-10-07-003286-a