Управління з правових питань та регуляторної політики

Стефан Христенко, Начальник Управління з правових питань та регуляторної політики

Стефан Христенко приєднався до команди UkraineInvest у вересні 2020 року та наразі виконує обов’язки начальника Управління з правових питань та регуляторної політики UkraineInvest. 

Стефан здійснює супровід у підготовці та реалізації інвестиційних проектів із значними інвестиціями, надає підтримку у вирішенні проблемних питань іноземних інвесторів в Україні. Стефан має досвід у господарському та міжнародному праві, міжнародному оподаткуванні та альтернативному вирішенні спорів. 

До початку роботи в UkraineInvest Стефан працював юристом в топовому юридичному бутіку у сфері вирішення спорів (відповідно до рейтингу “The Legal 500”) із акцентом на міжнародному арбітражі, господарському праві, вирішенні судових спорів.

Стефан здобув рівень бакалавра та магістра права у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, а також магістра міжнародного права в Університеті Копенгагена.

Анна Пелих, фахівець

Анна Пелих приєдналась до команди UkraineInvest у березні 2023 року та займає позицію фахівця в Управлінні з правових питань та  регуляторної політики UkraineInvest.

До початку роботи в UkraineInvest Анна працювала помічницею адвоката у сферах адміністративного та цивільного права. Також займала позицію головного спеціаліста відділу представництва держави в комплексних справах Управління представництва держави в цивільних та кримінальних справах Секретаріату Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини, де формувала позицію держави у справах, які перебувають на розгляді у Європейському суді з прав людини.

Анна здобула рівень бакалавра та магістра права у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Елла Нельга, фахівець

Елла долучилась до команди UkraineInvest в червні 2023 року в якості фахівця Управління з правових питань та регуляторної політики UkraineInvest.

До початку роботи в UkraineInvest Елла працювала в юридичній службі Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей, де займалась представництвом державного органу в судах та здійсненням юридичної експертизи проєктів актів та рішень Комісії. Крім того, Елла має досвід роботи у сфері захисту прав людини, який отримала працюючи у Секретаріаті Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Міністерства юстиції України.

Елла здобула рівень бакалавра та магістра права у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.