Управління залучення та супроводження

Aндрій Какуша, Головний радник Виконавчого директора

Марина Китіна, Головний радник Виконавчого директора

Максим Бондаренко, начальник Управління залучення та супроводження

Максим приєднався до UkraineInvest у лютому 2023 року та обіймає посаду виконуючого обов’язки начальника Управління залучення та супроводження, надаючи супровід реалізації ПІІ інвестицій та забезпечуючи комунікацію з державними органами влади, керівництвом компаній, що здійснюють ПІІ та іншими заінтересованими сторонами (агенціями розвитку, бізнес-асоціаціями тощо). Ключові сектори експертизи: переробка сільськогосподарської продукції та виробництво будівельних матеріалів.

Максим – український кваліфікований корпоративний юрист з більш ніж 15-річним професійним досвідом. Максим має ступінь магістра з корпоративного права (КНУ імені Тараса Шевченка)

Aндрій Ризванюк, Провідний Експерт, Управління залучення та супроводження

Андрій приєднався до команди ЮкрейнІнвест в квітні 2020 року та займає посаду провідного експерта Управління залучення та супроводження, надаючи підтримку в реалізації проектів ПІІ та забезпечуючи комунікацію з державними органами влади, керівництвом компаній, що здійснюють ПІІ та іншими заінтересованими сторонами (агенціями розвитку, бізнес-асоціаціями тощо). Ключові сектори експертизи: нерухомість, логістика та поводження з відходами.

З листопада 2019 року Андрій працює позаштатним радником Голови Фонду державного майна України.

Андрій має 20-річний досвід в міжнародному бізнесі на посаді заступника Голови представництва Сумітомо Корпорейшн в Україні і має успішний досвід в проєктному менеджменті, міжнародній торгівлі, співпраці з урядовими установами та бізнес – асоціаціями.

Андрій має вищу освіту з міжнародних економічних відносин (Київський Інститут міжнародних відносин при Київському Державному університеті ім.Т.Г.Шевченка), пройшов навчальні курси з менеджменту та лідерства в Женеві (Швейцарія) та Токіо (Японія).

Назар Когут, Фахівець, Управління залучення та супроводження

Назар приєднався до команди ЮкрейнІнвест в березні 2023 року та займає посаду фахівця Управління залучення та супроводження, надаючи підтримку в реалізації проектів ПІІ та забезпечуючи комунікацію з державними органами влади, керівництвом компаній, що здійснюють ПІІ та іншими зацікавленими сторонами (агенціями розвитку, бізнес-асоціаціями тощо). Ключові сектори експертизи: нерухомість, операції з земельними ділянками, логістика.

Назар має досвід у супроводі експортно – імпортних операцій. Працював у сфері консалтингу комерційної нерухомості. Супроводжував проекти у міжнародній телекомунікаційній компанії, для ключових операторів мобільного зв’язку в Україні. Має досвід у юридичному супроводі компаній пов’язаних з польсько — українськими  бізнес процесами.

У Назара вища юридична освіта  (Державний Національний Університет ім. І. Франка та Люблінський Католицький Університет, Польща).