Управління з міжнародних відносин та комунікацій

Софія Федченко, начальник Управління міжнародних відносин та комунікацій

Софія долучилася до команди UkraineInvest у 2024 році в якості начальника Управління міжнародних відносин та комунікацій.

Попередній досвід Софії охоплює роботу в сфері стратегічних комунікацій та репутаційного менеджменту державних органів влади, українських медіахолдингів та благодійних проєктів. Від початку повномасштабної війни Софія очолювала  комунікаційний департамент благодійної організації “Save Ukraine”. Раніше працювала прессекретарем, речником Міністерства охорони здоров’я України під час пандемії COVID-19, розвивала та очолювала комунікаційний напрямок сфери захисту дітей Офісу Президента України (2016-2018 рр.), очолювала наймасштабніший іміджевий благодійний проєкт “1+1 media”, працювала над іміджем українських телеканалів.

Софія отримала вищу освіту за спеціальністю “Журналістика”.

Інна Рахлінська, провідний експерт

Інна відповідає за організацію міжнародних заходів UkraineInvest, зокрема FIT for Ukraine – Forum on Investments and Transformation for Ukraine. FIT for Ukraine – це серія інвестиційних форумів для бізнесу, зацікавленого у відновленні України.

Інна має дві повних вищі освіти: диплом магістра Міжнародних комунікацій Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка, а також диплом магістра з Міжнародного Маркетингу університету Rey Juan Carlos, Мадрид, Іспанія.

Попередній досвід Інни пов’язаний з комунікаціями на міжнародному рівні як в бізнес сегменті, так і на державному рівні: від участі в глобальних виставках та бізнес заходах до дипломатичних прийомів.

Попередній досвід Інни пов’язаний з комунікаціями на міжнародному рівні як в бізнес сегменті, так і на державному рівні: від участі в глобальних виставках та бізнес заходах до дипломатичних прийомів.

Максим Лісієнко, графічний дизайнер, фахівець

Максим довгий час удосконалював своє дизайнерське ремесло на телебаченні.

Він відповідав за оформлення каналів, створення графіки для ефіру, просування контенту та реалізацію 3D візуалізації подій.

За роки роботи на провідних каналах країни накопичив величезний досвід і став справжнім фахівцем у цій галузі.

Ксенія Файчук, провідний експерт

Ксенія приєдналася до UkraineInvest у 2023 році в якості провідного експерта у сфері комунікацій та зв’язків з громадськістю. Вона відповідає за висвітлення діяльності та промоцію ініціатив урядового офісу.

Ксенія закінчила Київський національний університет імені Т. Г. Шевченка та здобула кваліфікацію магістра філології.

Досвід Ксенії охоплює роботу в сфері зовнішньоекономічної діяльності, PR, SMM, корпоративних комунікацій та управління репутацією у корпоративному бізнесі, бізнес- асоціаціях та інших неурядових організаціях.

Єлизавета Ісаєва, провідний експерт

Єлизавета закінчила Київський національний університеті імені Т. Г. Шевченка та здобула ступінь магістра за спеціальністю: “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії”. 

Крім того, вона отримала професійну кваліфікацію експерта з суспільно-політичних питань, зосереджуючись на зовнішній політиці та національній безпеці.

Її попередній досвід включає роботу в управлінні міжнародного співробітництва, де вона була відповідальна за здійснення міжнародного двостороннього та багатостороннього співробітництва, забезпечення обміну інформацією та протокольного забезпечення міжнародних заходів.

Еліна Шаповалова, провідний експерт

Еліна долучилася до команди UkraineInvest на початку 2021 року в якості інвестиційного радника щодо інвестиційних проєктів у курортно- рекреаційній сфері, сфері туризму, мистецтва і культури; фахівця Управління залучення та супроводження інвесторів у східному регіоні Україні ( Харківська, Запорізька, Дніпропетровська області), а також виконання адміністративних та організаційних функцій, налагодження та підтримки комунікації з відповідними бізнес-асоціаціями щодо питань їхньої співпраці з ДУ «ЮКРЕЙНІНВЕСТ».

Попередній досвід Еліни охоплює роботу: віце-президентом Союзу молоді Донбасу;  економістом в ПАТ «Донецький центральний універмаг»; заступником генерального директора з маркетингу ТОВ ЗТФ «Арніка»; помічником президента Торгово-промислової палати України.

Еліна закінчила Донецький Національний університет ім. Василя Стуса  і отримала диплом магістра за спеціальністю «Міжнародна економіка». У 2018 році захистила дисертацію в Київському національному університеті ім. Вадима Гетьмана за спеціальністю «Економіка та управління підприємствами» та отримала науковий ступень кандидата економічних наук.