Про “UkraineInvest”

UkraineInvest – урядовий офіс із залучення та підтримки інвестицій, створений у 2016 році для залучення прямих іноземних інвестицій та допомоги існуючим інвесторам у розширенні свого бізнесу в Україні.
 
Із моменту створення офісу як консультативно-дорадчого органу, підзвітному Прем’єр-міністру України, UkraineInvest трансформувався у повноцінну державну установу, яка надає інвесторам комплексну підтримку, яка включає надійну та актуальну інформацію, консультації щодо ведення бізнесу в Україні, виокремлення оптимальних інвестиційних можливостей, сприяння комунікації інвесторів із урядовими агенціями усіх рівнів, а також допомогу у вирішенні системних проблем, з якими інвестори можуть зіткнутися.
 
Як результат, UkraineInvest вдалося допомогти розблокувати 2,9 мільярда доларів прямих іноземних інвестицій та вирішити понад 60 питань. Наші зусилля були відзначені інвесторами – у 2018 році отримали щорічну премію “Thanksgiving Award” від Американської торговельної палати в Україні.
 
Ми підкреслюємо, що найбільшими надбаннями України є її «талановиті люди та родючі землі», які стимулюють інновації та відкривають нові можливості в аграрному продовольчому ланцюжку; зростання європейських та світових виробничих кластерів у регіонах країни; розвиток відновлювальної енергетики та видобутку нафти, газу, що є важливим для утвердження енергетичної незалежності України.
 
Україна відкрита для бізнесу! У ході демократичних та економічних перетворень, Україна все глибше інтегрується в євроатлантичну та глобальну економічну архітектуру.