В`ячеслав Тодосійчук, засновник фермерського господарства «ПРІМА», виступить під час форуму FIT for Ukraine Буковина: Переробка фруктів та овочів

В`ячеслав Тодосійчук, засновник фермерського господарства «ПРІМА», виступить під час форуму FIT for Ukraine Буковина: Переробка фруктів та овочів

Він поділиться досвідом об’єднання фермерів. 

Логістичний хаб «Агромаркет Фруктовий» об’єднує понад 70 фермерів краю та дає їм можливості створення доданої вартості. Зокрема, зберігати продукцію в сучасному фруктосховищі, упаковувати її та формувати оптові партії для реалізації. Яблука, які не проходять сортування для реалізації у свіжому вигляді, ФГ «ПРІМА» переробляє на сік. У виробництві використовують сучасні технології і на виході отримують продукцію високої якості.      

FIT for Ukraine – серія галузевих аналітичних заходів для інвесторів, які зацікавлені у відбудові України. Під час форуму буде презентовано аналітичні матеріали про стан сектору в регіоні. Серед ключових тем:

●   залучення інвестицій в переробку фруктів та овочів; 

●   створення кластеру виробників плодоовочевої продукції;

●   досвід інвесторів, які працюють в Чернівецькій області.

Також в рамках заходу працюватиме ЕКСПО-зона, де компанії матимуть змогу презентувати свою продукцію та послуги для просування на зовнішні ринки.

Дата: 12 квітня 2024

Мова: українська (синхронний переклад на англійську та польську мови)

Детальніше про захід:

Реєстрація для онлайн перегляду:

https://forms.gle/ggfKX4DSije5h2ueA

Реєстрація для офлайн відвідування:

https://forms.gle/T49VkdAdyXotRp5t6

Участь ー безоплатна.

Захід організовується спільно Чернівецькою обласною військовою адміністрацією, UkraineInvest та Проєктом USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу».

Follow us on Facebook, Twitter, LinkedIn, or YouTube.