Про подію:

Сільське господарство є однією з основних галузей економіки Чернівецької області (Буковина), що впродовж останніх років демонструє стабільний розвиток та наразі формує 20% валової доданої вартості регіону.

З початку військової агресії росії проти України Чернівецька область також стала одним із ключових транспортних коридорів, що з’єднує Україну з країнами Західної Європи. У зв’язку із зменшенням експорту зерна морськими портами, в області організовано «сухі порти» з експорту зерна. На сьогоднішній день, в Чернівецькій області працює близько 200 підприємств з іноземним капіталом із 28 країн світу.

Буковина займає 1 місце за обсягом виробництва плодоягідної продукції і за урожайністю в Україні. На сьогодні вироблена продукція садівництва складає 17% в загальному обсязі виробництва України. Для зберігання плодово-ягідної продукції налічується 60 фруктосховищ на 65,0 тис. тонн плодів, з яких 50 сховищ – з регульованим газовим середовищем ємністю 57,2 тис. тонн.

Задля підтримки малих товаровиробників та галузі в цілому виникла потреба у створенні на території агломерації цехів із заготівлі та переробки плодово-ягідної продукції. Це дасть можливість формувати великі партії продукції, переробляти її та продавати, розширивши ринок збуту, зокрема, і на країни ЄС.

Під час заходу презентуватимемо аналітичні матеріали про стан сектору в регіоні, інвестиційні можливості та державні стимули для реалізації інвестиційних проєктів. Також в рамках форуму буде працювати ЕКСПО-зона, де компанії матимуть можливість презентувати свою продукцію та послуги для просування на зовнішні ринки.

Серед ключових тем заходу:

● Інвестиційна політика, аналітика та перспективи розвитку регіону;
● Створення кластеру виробників плодоовочевої продукції;
● Досвід інвесторів, які працюють в Чернівецькій області.

Запрошуємо потенційних інвесторів, представників переробних підприємств, плодово-овочевого сектору та експертні кола долучитись до заходу!

Реєстрація для онлайн перегляду:

https://forms.gle/ggfKX4DSije5h2ueA

Реєстрація для офлайн відвідування:
https://forms.gle/T49VkdAdyXotRp5t6

Організатори:

– UkraineInvest – урядовий офіс залучення та підтримки інвестицій

– Чернівецька обласна військова адміністрація

– Проєкт USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу»