У Дніпрі презентували UkraineInvest інвестиційні можливості індустріального парку «Innovation Forpost».


У Дніпрі презентували UkraineInvest інвестиційні можливості індустріального парку «Innovation Forpost»

Виступаючи на круглому столі «Залучення інвестицій у місто» директор КП «Агентство розвитку Дніпра» ДМР Олександр Каплі наголосив, що місто планує залучити якомога більшу кількість інвесторів під такий потужний проєкт, як індустріальний парк. «Ми сподіваємося, що завдяки участі представників державної гілки влади індустріальний парк «Innovation Forpost» буде більш широко презентовано на всеукраїнський та світовий загал», – сказав він.
У свою чергу Сергій Цівкач зазначив, що головна мета його візиту – вдосконалення співпраці із регіоном щодо залучення інвестицій та розвитку бізнесу.


«Ми єдиний державний урядовий офіс із залучення інвестицій та розвитку інвестиційного ринку України. Ми поєднуємо зацікавленість інвесторів з можливостями регіонів України і пропонуємо конкретні прагматичні проєкти, які можна реалізувати або почати реалізовувати вже цьогоріч», – підкреслив він.

Сергій Цівкач вважає, що Дніпро має дуже високий потенціал для залучення інвесторів, оскільки має хорошу індустріальну базу, машинобудування, досить розвинуте сільське господарство та інші сектори економіки.


Довідково: ініціатором створення Індустріального парку “ІNNOVATION FORPOST” є Дніпровська міська рада.
Загальна площа суміжних земельних ділянок 49,5114 га. Індустріальний парк створено на 45 років.