FIT for Ukraine: Інвестиційні інновації


FIT for Ukraine: Інвестиційні інновації

Для швидкої відбудови та економічної трансформації України вкрай важливим є залучення приватного капіталу. Однак, повномасштабне вторгнення спричинило виклики та занепокоєність у приватних інвесторів. Відтак виникла необхідність розробки механізмів змішаного фінансування – процесу, коли приватний капітал обʼєднується з донорським чи державним, створюючи інноваційні підходи для співінвестування та зменшення інвестиційних ризиків.

Завдяки цьому механізму приватні інвестори відчуватимуть захищеність своїх інвестицій надаючи можливість для інвестування в Україну вже зараз, не чекаючи закінчення війни. Цей механізм може ефективно поєднуватись з імпакт інвестуванням.

Імпакт-інвестиції – це інвестиції в компанії, організації та фонди з наміром створити вимірюваний соціальний та/або екологічний вплив разом із фінансовою віддачею. Він є актуальним для України, особливо для розвитку МСБ. Про ці та інші питання говоритимемо під час наступного онлайн-форуму FIT for Ukraine: інвестиційні інновації.

FIT for Ukraine – серія галузевих аналітичних заходів для інвесторів, які зацікавлені у відбудові України. Платформа просуває інвестиційні можливості для економічної трансформації України.

Дата: 15 червня 2023
Час: 16:00-18:00

Запрошуємо всіх охочих!
Участь – безоплатна.

Детальна інформація за посиланням:
https://ukraineinvest.gov.ua/fit-for-ukraine-innovative…/

Реєстраційна форма для участі:
https://forms.gle/VD8nWKtqqPShgBUp9

До зустрічі на форумі!

Follow us on Facebook, Twitter, LinkedIn, or YouTube .