Виконавчий директор UkraineInvest відвідав ТОВ «ОБІО» Компания Izovat


Виконавчий директор UkraineInvest відвідав ТОВ «ОБІО» Компания Izovat

UkraineInvest продовжує свою роботу щодо залучення інвестицій у регіони, і сьогодні в рамках робочого візиту до Житомира виконавчий директор UkraineInvest Сергій Цівкач відвідав ТОВ «ОБІО» Компания Izovat. На зустрічі також були присутні Житомирський міський голова Сергій Сухомлин та перший заступник голови Житомирської ОДА Олександр Федько.


Нещодавно був підписаний меморандум про співробітництво між UkraineInvest та ТОВ «ОБІО» (ТМ IZOVAT), що дозволить компанії скористатися перевагами Закону «Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні» та отримати супровід у вигляді «інвестиційної няні» – менеджера, який допомагає на всіх етапах підготовки та реалізації інвестпроекту. Нагадаємо, що в цьому році за сприяння UkraineInvest та агенції регіонального розвитку Житомира вже запустився пілотний проект з виробництва бургерних котлет з інгредієнтів рослинного походження нідерландської компанії Siveele.


Зараз на Житомирщині працює понад 300 бізнес-проектів з іноземними інвестиціями. Альтернативна енергетика, сільське господарство, виробництво, ІТ – одні із тих секторів, які успішно залучають інвестиції в регіон.

Слідкуйте за новинами на сторінках у Facebook, Twitter, LinkedIn, or YouTube .