Знайомимо з нашою командою: Назарій ВолянськийНазарій Волянський  –  керівник напрямку міжнародних відносин і комунікацій. 

Зони відповідальності Назарія в UkraineInvest:

– промоція інвестиційних можливостей та потенціалу України;  
– розробка та втілення PR- стратегії; 
– cтворення концепції оновлення та розвитку сайту;
– співпраця з українськими та міжнародними ЗМІ;
– забезпечення участі команди UkraineInvest в оглядових статтях, телевізійних проєктах, телесюжетах; 
– підготовка та розповсюдження пресрелізів в рамках PR-підтримки проєктів UkraineInvest;
– організація власних і участь у зовнішніх галузевих заходах;
– координація роботи команди; 
– співпраця з PR агенціями США.

Разом з командою Назарій створює та розповсюджує матеріали про успішні приклади ведення бізнесу та реалізації інвестиційних проєктів в Україні, зокрема, в умовах повномасштабної збройної агресії рф, на майданчиках національних (1+1, Freedom, Інтер, телеканал Україна) та міжнародних (Politico, Nasdaq, Wired Italy, BBC, Marketwatch, Business Ukraine, Fortune) ЗМІ. 

Крім того, команда відповідає за проведення, брендування та візуальне оформлення заходів Fit for Ukraine, інформаційне наповнення сайту і соцмереж, оновлення та переклад посібника для інвесторів UkraineInvest Guide тощо.

Назарій з відзнакою закінчив факультет журналістики та здобуває ступінь PhD у Львівський національний університет імені Івана Франка. Має понад 10 років професійного досвіду в міжнародних комунікаціях та тележурналістиці. Раніше працював на всеукраїнських телеканалах на посадах випускового редактора, міжнародного редактора, очолював міжнародні департаменти, а також дирекцію корпоративних комунікацій у Торгово-промисловій палаті України. 


Follow us on Facebook, Twitter, LinkedIn, or YouTube.