Щотижневий дайджест новин про інвестиції та розвиток бізнесу в Україні від UkraineInvest


Україна отримає від Кореї фінансування на розвиток інноваційних економічних проєктів.

Згідно домовленностей, Україна має право залучити довгострокові кредити під низькі відсотки від Експортно-імпортного банку Кореї через Фонд економічного співробітництва та розвитку.
https://shorturl.at/jtxDI

IBM інвестує у смарт-технології Харкова.
Компанія International Business Machines Corporation проінвестує 200 тис. дол. США у розробку цифрових технологій для харківського проєкту «Smart city». Домовленості про інвестиції досягнуті під час інвестиційного форуму «Kharkiv: Restart».
https://shorturl.at/xyH36

ЄБРР надасть до 50 000 євро підприємцям, що створюють екоінновації та кліматичні технології.
У межах грантового конкурсу «Кліматичні інноваційні ваучери» українські підприємці можуть отримати до 50 000 євро на розробку або впровадження технологій, що скорочують викиди парникових газів та підвищують ефективність споживання енергії.
https://shorturl.at/anrF6

Україна започаткувала ІТ-коаліцію із 6-ма європейськими країнами.
Основним результатом ІТ-коаліції має стати створення єдиної цифрової екосистеми бойового управління та управління оборонними ресурсами для Сил оборони України.
https://shorturl.at/kGNOT

CEO UkraineInvest презентував американській інвестиційній спільноті у Вашингтоні переваги інвестування в Україну.
Це відбулось у рамках конференції “Ведення бізнесу в Україні: Роль приватного сектору в економічних перетвореннях”.  Захід організовано CSIS | Center for Strategic & International Studies за підтримки UkraineInvest.
https://shorturl.at/beDL3


 Follow us on Facebook, Twitter, LinkedIn, or YouTube.