Bunge інвестує в Україну з 2002 року


Bunge в Україні:
 
– працює понад 20 років;
– проінвестувала  близько 300 млн дол CША;
– створила близько 1400 робочих місць;
– є одним із найбільших виробників соняшникової олії.

Бунге Україна – дочірнє підприємство мультинаціональної компанії Бунге Лімітед, глобальної інтегрованої компанії, яка працює в агробізнесі й виробництві продуктів харчування, оперує на всіх етапах поставок „від фермера до покупця”, має дистрибуційні потужності в усьому світі.

Бунге була заснована 1818 року і наразі має центральний офіс у м. Вайт Плейнс, штат Нью-Йорк, підрозділи майже в 40 країнах світу та понад 35 000 працівників. Bunge – одна із провідних світових компаній у галузі агробізнесу та виробництва продуктів харчування, що зокрема займається переробкою олійних культур, постачанням добрив для фермерів, виробництвом бутильованої олії, майонезу, маргарину та інших продуктів харчування, виробництвом цукру та етанолу.

Бунге Україна – провідна компанія в секторі агробізнесу і продуктів харчування України. Компанія володіє та управляє елеваторами, розташованими в різних частинах країни, а також зерновим експортним терміналом на території Миколаївського морського торговельного порту. Також компанія завершує у Миколаївському порту реалізацію масштабного інвестпроекту з будівництва надсучасного заводу з переробки олійних культур.

Компанія ー  один із ключових українських трейдерів та експортерів зернових і соняшникової олії. Виробляє та реалізує популярну в Україні соняшникову олію торгових марок „Олейна”, „Розумниця” та ін.

Дотримується найвищих стандартів щодо захисту навколишнього середовища, здоров’я та безпеки праці в Україні.

Follow us on Facebook, Twitter, LinkedIn, or YouTube.