Директор UkraineInvest Сергій Цівкач взяв участь у сесії «Інвестиційні можливості в Україні» в рамках 4-го німецько-українського бізнес-форуму


Директор UkraineInvest Сергій Цівкач взяв участь у сесії «Інвестиційні можливості в Україні» в рамках 4-го німецько-українського бізнес-форуму

Директор UkraineInvest Сергій Цівкач взяв участь у сесії «Інвестиційні можливості в Україні», яку модерував Александр Маркус, голова Німецько-української промислово-торговельної палати в рамках 4-го німецько-українського бізнес-форуму.

 Основні моменти виступу генерального директора UkraineInvest:

  • Україна наполегливо працює над підвищенням своєї конкурентоспроможності на світових інвестиційних ринках. Нещодавно Верховна рада України прийняла законодавство, спрямоване на поліпшення ділового клімату та запровадження низки стимулів для інвесторів.
  • UkraineInvest відіграватиме важливу роль у наданні допомоги компаніям, які бажають інвестувати понад 20 млн. Євро протягом 5 років відповідно до Закону про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями. Державна підтримка покриватиме до 30% вкладених інвестицій.
  • Україна може бути цікавою для німецького бізнесу з точки зору релокації завдяки близькості до стратегічних ринків та конкурентних перевагу у розміщенні виробничих платформ
  • Прозора приватизація створює можливість придбати активи за нижчою ціною та масштабувати бізнесу шляхом запуску виробництва в Україні.
  • Україна багата на мінеральними ресурсами, що використовуються у високотехнологічних галузях, таких як літій та кобальт. Їх видобуток та розробка можуть принести країні понад 10 мільярдів доларів інвестицій.

Слідкуйте за новинами на наших сторінках у соціальних мережах Facebook, Twitter, LinkedIn, або YouTube .