Cersanit інвестує в Україну з 2008 року


Cersanit в Україні: 

– працює понад 15 років
– проінвестувала 187 млн доларів США
– створила понад 1300 робочих місць
– виробляє керамічну плитку та обладнання для ванних кімнат

Cersanit — це група компаній, яка динамічно розвивається та працює на міжнародному ринку керамічної плитки та комплексного оснащення ванних кімнат. До складу Групи Cersanit входять відомі європейські бренди: Cersanit («Церсаніт»), Opoczno («Опочно»), Meissen Keramik («Мейссен Керамік»), Pilkington’s («Пінкінгтонз»).

Асортимент виробів компанії Cersanit присутній у всіх державах Євросоюзу, на ринках Східної Європи, Близького Сходу, а також країн Центральної Азії та Північної Африки. Завдяки розгалуженій структурі «Група Церсаніт» може швидко відреагувати на регіональні виклики і пристосувати своє портфоліо до місцевої специфіки. Вона забезпечує ефективне і професійне обслуговування клієнтів на всій території своєї діяльності.

У Групі Cersanit виробництво ведеться на 11 сучасних заводах, розташованих у місцях, які забезпечують ефективне обслуговування багатьох регіонів. Таке розташування виробництва та професійна логістика гарантують високий рівень обслуговування клієнтів, гнучкість і швидкий час реакції на місцеві потреби ринку.

Метою Групи Cersanit у довгостроковій перспективі є створення сильної міжнародної економічної організації, а також завоювання і збереження лідерства на ринку обладнання для ванних кімнат.

Follow us on Facebook, Twitter, LinkedIn, or YouTube.