Український павільйон вперше представлено на Tirana International Fair


У Тирані (Албанія) відбувся 29-й Міжнародний ярмарок. Виставка пропонує чудову можливість як для місцевих, так і для міжнародних компаній встановити контакти, обмінятися ідеями, сприяти інноваціям та зміцнити торгівлю та інвестиції.

UkraineInvest на виставці презентував представник ТПП України в Албанії Руслан Цільвік. 

До складу учасників українського павільйону також увійшли: 
–  посольство України в Республіці Албанія;
–  KTD Group Ukraine, виробник побутової техніки, представляє власні торгові марки Saturn та Laretti. Ці бренди є лідерами на українському ринку та стрімко розвиваються в країнах ЄС;
– компанія “ДАНСОЙ”, український виробник соусів.

Крім того, в рамках виставки було створено куточок українського мистецтва, де представили вишукані роботи майстрів петриківського розпису, а також благодійна виставка малюнків українських дітей під назвою “Незламна Україна”.

“Розширення українського експорту сьогодні як ніколи важливе для підтримки нашої економіки. Цьогоріч на цьому важливому заході вперше представлений український павільйон. Під час останнього проведення заходу, який відбувся в грудні 2022 року, Міжнародний ярмарок Тирани залучив понад 12 000 відвідувачів із 16 різних країн”, – прокоментував Руслан Цільвік. Follow us on Facebook, Twitter, LinkedIn, or YouTube.