Керівник управління залучення та супроводження UkraineInvest відвідав Science Park Synergy


Керівник управління залучення та супроводження UkraineInvest відвідав Science Park Synergy

Під час робочої поїздки в Харків керівник управління залучення та супроводження Vitalii Cherniuk відвідав Science Park Synergy.
Науковий парк є лідером виробництва інтерактивних рішень для сучасного міста у вигляді сенсорно-інформаційних кіосків, які вже використовують у багатьох містах України.


Їхні технології активно використовують світові музеї, парки, міста у світі. Також ведеться робота над розробкою інноваційних рішень для сфери освіти.


В планах засновників наукового парку розвивати інноваційну інфраструктуру та побудувати новий майданчик для розміщення R&D центрів великих світових корпорацій в Україні.
UkraineInvest надаватиме підтримку задля реалізації цього важливого для України проєкту, адже молоді українські таланти повинні мати можливість реалізовувати свій потенціал в Україні.
Велику увагу розвитку талантів приділяє Kharkiv IT Cluster, який за 5 років свого існування успішно реалізував більше 30 освітніх проєктів. Кластер об’єднує більше 70 компаній та має понад 40 партнерів.


За словами Олени Бєляєвої, менеджера з маркетингу та комунікацій, Харківський ІТ кластер активно співпрацює з європейськими та американськими компаніями, завдяки яким залучає інвестиції в Харківський регіон.