В Україні запускають інвестиційну програму для fintech-стартапів


В Україні запускають інвестиційну програму для fintech-стартапів

Український фонд стартапів спільно з профільним фінтех-фондом N1 investment fund запускають нову програму для fintech-стартапів, які прагнуть залучити інвестиції та отримати експертну підтримку.

Щоб взяти участь в програмі, стартапи мають відповідати таким критеріям:
– fintech and fintech satellites (особливо проєкти, що використовують або планують використовувати технології Open Banking та Blockchain);
– експертна команда з досвідом роботи у сфері свого рішення, що має глибоке розуміння проблеми та рішень на ринку;
– стартап має потенціал до масштабування, на додачу до можливості розвиватись на іноземних ринках.


N1 Fund розглядає такі варіанти для інвестування:
– Late seed – раунд A; чек: $250 000 – $1 млн; надання Pitch deck та фінансової моделі.


– Технологія: наявність розробленої технології та ідеї, що дозволяє створити рішення для кінцевого споживача; чек: від $50 000; опис технології та кейси її використання з переліком клієнтів, опис ідеї рішення на базі цієї технології або (краще) опис цільової бізнес-моделі.


Збір заявок проводиться з 31 жовтня по 15 грудня 2022 року. Розмір інвестицій від N1 Fund є індивідуальним в кожному окремому випадку. Після подачі заявок N1 Fund проведе внутрішній комплаєнс проєктів та передасть їх на розгляд Наглядової Ради N1 Fund для ухвалення фінального рішення. N1 — це профільний фінтех-фонд, у портфелі якого необанк sportbank, платіжна система Asquad, стартап з технологією Tap to phone Transenix та інші фінтехи.

Подати заявку можна за посиланням: https://usf.com.ua/n1-fund-investment/.