З початком війни інвестиції різко зросли – світові гравці відчувають нагальну потребу залучити свіжий капітал в українську економіку або здійснити реінвестиції


Про це СЕО UkraineInvest Сергій Цівкач сказав у інтерв’ю виданню Fortune.

“Відколи росія вторглася в Україну, наприкінці лютого 2022 року, зацікавленість до інвестицій в українську переробку сільськогосподарської продукції, автомобільну промисловість та важке машинобудування різко зросла. UkraineInvest щомісяця отримує три-чотири запити від міжнародних корпорацій та інвестиційних фірм, особливо у сфері виробництва, порівняно з двома-трьома кожні шість місяців до війни. Більшість інвестицій надходить від компаній або фірм, що базуються в країнах або республіках, це, зокрема, Кіпр, Німеччина, Ірландія, Данія, Франція та Америка. Ми супроводжуємо близько 500 млн доларів США капіталу, які були інвестовані з лютого 2022 року, що становить майже 30% від 1,7 млрд доларів США загальних інвестицій, здійснених з 2020 року. Після закінчення війни та вступу до НАТО кількість інвесторів збільшиться”, – сказав Сергій Цівкач.

Більше – за посиланням.

Fortune – діловий журнал, який видається компанією Time Inc, особливо відомий своїм щорічним рейтингом доходів компаній. Як видавничий бізнес охоплює Time, Life, Fortune і Sports Illustrated. Основним конкурентом Fortune є діловий журнал Forbes Follow us on Facebook, Twitter, LinkedIn, or YouTube.