Щотижневий дайджест новин про інвестиції та розвиток бізнесу в Україні від UkraineInvestПрезидент України підписав закон про держбюджет на 2024 рік. 

Уряд заклав в державний бюджет на 2024 рік 40 млрд грн на програми підтримки економічного відновлення та програми допомоги українському бізнесу.
https://t.ly/UXDcZ 

Європейський інвестиційний банк відкриває офіс у Києві.
Мета його роботи — надавати посилену підтримку Україні та Східній Європі загалом, співпрацюючи та координуючи роботу з представництвами ЄІБ у Молдові та на Південному Кавказі (Тбілісі, Грузія).
https://t.ly/1XXY_ 

У листопаді 2023 року до державного бюджету України надійшло близько 2 млрд доларів США зовнішнього фінансування.
За 11 місяців 2023 року Міністерство фінансів України залучило приблизно 37,4 млрд доларів США зовнішнього фінансування на нагальні потреби держбюджету.
https://rb.gy/fjwtv9 

Банк «Креді Агріколь Україна» підписав угоду з ЄБРР на 50 млн євро.
Це дозволить банку підтримати капітальні інвестиції мікро-, малих і середніх підприємств у модернізацію технологій та обладнання.
rb.gy/v00wrq  

Український ШІ-стартап AiSDR залучив 3 млн доларів США інвестицій.
Серед інвесторів, які підтримали проект, знаходиться один з провідних бізнес-інкубаторів Кремнієвої долини – Y Combinator. У складі інвесторів також представники американських компаній, таких як Rebel Fund, Pioneer Fund, Bluepointe Ventures, українські SID Venture Partners та Flyer One Ventures, а також британські SCM Advisors.
https://shorturl.at/dhHW1

Follow us on Facebook, Twitter, LinkedIn, or YouTube.