Нові потужності для переробки та зберігання зернових доступні аграріям на аукціонах приватизації


Нові потужності для переробки та зберігання зернових доступні аграріям на аукціонах приватизації

Фонд державного майна України оголосив аукціони приватизації 2 спиртових активів — Кобиловолоцького МПД ДП “Укрспирт” та Марилівського МПД ДП “Укрспирт” у Тернопільській області. Аукціони заплановано на 19 та 20 вересня зі стартовими цінами 25,2 млн грн та 54,3 млн грн відповідно. Окрім того, у вересні заплановано проведення ще шести аукціонів приватизації об’єктів спиртової галузі.


Міністерство аграрної політики та продовольства України вважає, що  приватизація спиртових активів забезпечить використання та розвиток інфраструктури підприємств для зберігання й перероблення зернових. Подібні об’єкти мають підведені інженерні комунікації, що дозволить у короткий час запустити виробництво і посилити рівень продовольчої безпеки.


Окрім спиртових активів, найближчим часом очікується оголошення аукціонів із приватизації комбінатів хлібопродуктів (КХП). За умови часткової модернізації та налагодження ефективної роботи в приватній власності КХП зможуть налагодити перероблення зерна та насичуватимуть внутрішній ринок крупами, макаронними виробами, пластівцями та іншими товарами, які також експортуватимуться й на зовнішній ринок.