Чому саме Україна?

Україна відкрита для бізнесу! Країна продовжує глибинну демократичну та економічну трансформацію та інтегрується в євроатлантичну та глобальну економічну спільноту.

Україна є останнім великим ринком, що розвивається в Європі та має широкий спектр можливостей. Привабливе розташування, талановитий людський капітал, конкурентоспроможність та наявність угод про вільну торгівлю, що надають доступ до багатьох ринків у світі, можуть забезпечити швидкий ріст та високу рентабельність інвестицій у ключових секторах, таких як ІТ, агробізнес, енергетика, виробництво та інфраструктура.


Географічне розташування

Україна знаходиться на перетині торгових та туристичних шляхів між Європою, Азією та Близьким Сходом, завдяки чому в України є значний потенціал стати потужним євразійським хабом.

Конкурентноспроможність

Україна – одна з найбільш конкурентоспроможних виробничих платформ у Європі. За вартістю робочої сили та витратами на електро-, водо- і газопостачання Україна впевнено конкурує з країнами Центральної та Східної Європи. Усе більша кількість інвесторів розміщує свої виробничі потужності в Україні.

Високоосвічена робоча сила

Україна – велика європейська країна із населенням понад 40 мільйонів. Українці високоосвічені – понад 70% мають вищу освіту.

Завдяки освітній системі, що у великій мірі сфокусована на технічних та природничих дисциплінах, українці мають репутацію висококваліфікованих та затребуваних працівників.

Талановиті українські інженери дали поштовх для стрімкого розвитку ІТ-індустрії. Щороку Україна випускає 130,000 спеціалістів інженерних спеціальностей. Країна знаходиться серед лідерів у Центральній та Східній Європі за кількістю ІТ-фахівців.

Завдяки українській освітній системі українці мають один із найвищих рівнів володіння англійською мовою на пострадянському просторі. Більше того, багато українців, окрім української, англійської та російської, володіють іншими мовами, що відображає глибокі культурні та торговельні зв’язки України з сусідніми країнами.

Молоде покоління українців поділяє європейські цінності – вони демократичні, сучасні, орієнтовані на результат, толерантні, креативні та винахідливі. Ще одним драйвером до змін є бажання українців інтегрувати Україну у глобальну економіку та налагодити ефективний діалог з націями, що підтримують демократичні цінності.