Бізнес послуги

Протягом останніх років в країнах Центральної та Східної Європи продовжує динамічно розвиватися діяльність центрів спільного обслуговування та сфера аутсорсингу бізнес-процесів.

Оскільки витрати в Центральній та Східній Європі зростають, а дефіцит кваліфікованої робочиї сили підвищується – Україна стає місцем №1 для інвесторів, які шукають нові центри спільного обслуговування.

Людський капітал

Населення України складає 42 мільйони. Країна володіє одним з найбільших кадрових резервів в Європі.

Розташування

Україна розташована на перетині торговельних шляхів між Європою, Азією та Близьким Сходом.

Конкурентні витрати

Витрати на оплату праці в Україні в 3-4 рази нижчі порівняно з країнами Центральної та Східної Європи.

Окрім цього, за даними MoveHub, Україна є найбільш доступною країною в Європі з точки зору витрат на проживання, і входить до топ-10 найдешевших країн у світі після Єгипту та Пакистану. Київ є найдорожчим містом для життя в країні, втім вартість життя все ж відносно низька порівняно з європейськими столицями.

Покращення бізнес-клімату

За даними Світового банку протягом останніх років Україна зробила більше для покращення бізнес-клімату,  ніж будь-яка інша посткомуністична країна.

В Україні вже успішно функціонують п’ять центрів спільного обслуговування, понад 100 R&D центрів та велика кількість BPO-компаній. До того ж багато іноземних компаній планують розпочати свою діяльність в Україні найближчим часом.