Пресконференція “Залучення інвестицій в Україну під час повномасштабної війни: результати урядового офісу UkraineInvest”

Пресконференція “Залучення інвестицій в Україну під час повномасштабної війни: результати урядового офісу UkraineInvest”

У середу, 22 лютого, о 15:00 у пресцентрі інформаційного агентства «Укрінформ» (вул. Б.Хмельницького 8/16) відбудеться пресконференція Урядового офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest  на тему: «Залучення інвестицій в Україну під час повномасштабної війни: результати урядового офісу UkraineInvest»
У пресконференції візьмуть участь:
·       Давид Арахамія, народний депутат, Голова депутатської фракції політичної партії «Слуга народу»; Голова наглядової ради UkraineInvest;
·       Олег Немчінов, Міністр Кабінету Міністрів України;
·       Рустем Умєров, Голова Фонду державного майна України;
·       Сергій Цівкач, виконавчий директор UkraineInvest.
Під час пресконференції спікери обговорять інвестиційний потенціал України, плани UkraineInvest на 2023 рік, та повідомлять, які інвестиційні проєкти стартують в Україні найближчим часом.
Урядовий офіс із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest вже сьогодні активно залучає та супроводжує інвестиційні проєкти, спрямовані на виведення економіки країни на якісно новий рівень. Важливо розуміти, що війна не є перешкодою для інвестиційної діяльності в Україні. Навпаки, ті бізнеси, які починають планування своїх проєктів вже зараз, матимуть змогу розпочати їх реалізацію одними з перших після Перемоги.
          Станом на лютий 2023 UkraineInvest супроводжує 17 проєктів на загальну суму 2,3 млрд доларів США.
Акредитація ЗМІ триває до 19:00 21 лютого.
Контактна особа: Інна Котєньова, прессекретар UkraineInvest
+380989997099, inna.k@ukraineinvest.gov.ua 

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/c/UkrinformTV
 
Довідково:
UkraineInvest – урядовий офіс із залучення та підтримки інвестицій в Україну. UkraineInvest працює з 2016 року, а в статусі державної установи – з 2018. Основними пріоритетами команди є залучення й підтримка інвестицій в Україну.