UkraineInvest Guide

Відкрийте для себе можливості в Україні!

Детальніше

Історії успіху

Дізнайтеся історії успіху тих, хто вже почав інвестувати в Україну.

Детальніше

Гайд щодо державної підтримки інвестиційних проектів із значними інвестиціями

Гайд містить необхідну інформацію щодо державної підтримки інвестиційних проектів із значними інвестиціями

Дізнатися більше!

Наші послуги та команда

Дізнайтеся більше про наші послуги та команду!

Детальніше

Чому Україна?

News

Інвестиційні
можливості

Інноваційні технології

Галузь інноваційних технологій в Україні розвивається найшвидше з-поміж решти секторів та є надзвичайно різноманітною – від передових розробок у сфері штучного інтелекту, обробки природної мови, нанотехнологій та кібербезпеки до блокчейну, FinTech, управління великими даними, геймінгу, ag-tech та e-commerce.

1 5

Інвестиційні
можливості

Iнфраструктура

Розгалужена дорожня, залізнична, морська інфраструктура та повітряне сполучення у поєднанні з вдалим географічним розташуванням, робить Україну важливим логістичним хабом між Європою, Азією та Близьким Сходом.

2 5

Інвестиційні
можливості

Автомобільна промисловість

Україна має величезні виробничі потужності, які історично були орієнтовані на важку промисловість. Останніми роками, сектор виробництва зазнав змін та поступово диверсифікувався, щоб відповідати потребам ринку. Розгалужена мережа політехнічних інститутів підтримує даний сектор та щорічно випускає тисячі інженерів з різних дисциплін.

3 5

Інвестиційні
можливості

Енергетика

Україна має різноманітний запас природних енергоресурсів і продовжує залишатися нет-експортером електроенергії. Традиційно, Україна має потужний та розвинений енергетичний сектор, включаючи газ, електро, гідро, вугільну та ядерну енергію.

4 5

Інвестиційні
можливості

Агробізнес

Україна здавна відома як “житниця Європи”, а зараз має всі перспективи стати ключовим гравцем у забезпеченні світових потреб у продовольстві. В Україні зосереджено 33% світового чорнозему, що в поєднанні зі сприятливим кліматом дозволяє нашій державі бути серед лідерів за обсягами експорту агропродукції. Ще однією перевагою України є вигідне розташування і близькість до густонаселених ринків Європи, Близького Сходу та Північної Африки.

5 5

Events

Історії
успіху

Французький бізнес в Україні

Дізнайтеся більше про підйом інвестиційної діяльності французьких компаній в Україні. Нашою метою було відкрити вам історії...

1 4

Історії
успіху

Німецький бізнес в Україні

Висококваліфікована та конкурентноспроможна робоча сила, а також сприятливе географічне розташування - є найважливішими превагами України....

2 4

Історії
успіху

Scatec Solar: історія успіху в Україні

Разом із нашими міжнароднами партнерами ми будуємо Україну ЗАРАЗ!

3 4

Історії
успіху

Американський бізнес в Україні

На сьогодні в Україні працюють понад 600 багатонаціональних...

4 4

Відео