«Construction Materials» в межах FIT for Ukraine

«Construction Materials» в межах FIT for Ukraine

Запрошуємо всіх бажаючих 30 березня взяти участь онлайн-заході «Construction Materials» в межах FIT for Ukraine.


FIT for Ukraine – платформа, яка просуває інвестиційні можливості для економічної трансформації України.

За останніми оцінками, внаслідок повномасштабної війни в Україні пошкоджено або зруйновано 149,3 тис. житлових будинків, у тому числі: 131,4 тис. приватних будинків, 17,5 тис. житлових будинків і 280 гуртожитків. Збитки від руйнування житлового фонду оцінені на рівні 54 мільярдів доларів. Пошкоджено, знищено або захоплено щонайменше 64 великих і середніх підприємства, 330 лікарень, 595 адміністративних будівель державної та місцевої адміністрації.

Це створює серйозні виклики, але водночас і можливості для нових інвестиційних проєктів, необхідних для відбудови України. Для компаній, зацікавлених взяти участь у відбудові в ролі інвесторів, запроваджено низку інвестиційних стимулів, зокрема пільги з податку на прибуток тривалістю до 10 років, звільнення від мита на обладнання, підключення до інженерних мереж за рахунок держави тощо.

Онлайн-форум FIT for Ukraine представить найбільш актуальну аналітику про поточні та післявоєнні потреби України в галузі виробництва будівельних матеріалів. Учасникам будуть представлені інвестиційні кейси, які вже реалізуються в цій сфері та мають потенціал для реалізації в майбутньому – як у виробництві будівельних матеріалів, так і в суміжних галузях, таких як гірничодобувна та інші.


Час: 16:30-18:00 (EET)


Веб-сайт заходу: https://ukraineinvest.gov.ua/fit-for-ukraine/

Реєстраційна форма для участі: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfBSD-4SOWE1kHsSvt_07toVLG4jKouJUHAz8TFLwphKDhTwA/viewform