Чому варто інвестувати в Україну

Україна відкрита для бізнесу! Країна продовжує здійснювати демократичну та економічну трансформацію та інтегруватися в євроатлантичну та глобальну економічну архітектуру.

Завдяки успіху реформ бізнес-спільнота вважає, що Україна стає дедалі більш привабливим місцем для ведення бізнесу. Інвестори визнали, що Україна стала стабільним та передбачуваним ринком, що розвивається, а наявність талановитого людського капіталу та високоякісних недооцінених активів робить Україну цікавим інвестиційним напрямком.

У 2020 році країна піднялася ще на сім сходинок у рейтингу Світового банку Doing business – до 64 місця з-поміж 190 країн. Банк визнав Україну другою країною за темпами та масштабами покращення ділового клімату за останні 10 років. Протягом 2015-2019 років приплив прямих іноземних інвестицій в Україну склав близько 16 млрд доларів, збудовано понад 100 заводів та створено десятки тисяч нових робочих місць з високою доданою вартістю. Яскравими прикладами є сучасний завод з переробки насіння німецької компанії Bayer вартістю 200 мільйонів доларів, зерновий термінал американської компанії Cargill вартістю 150 мільйонів доларів, другий завод американської компанії Jabil вартістю 16 мільйонів доларів та вихід на український ринок глобальних брендів General Electric, Ryanair, HEAD, IKEA, H&M, Decathlon та багатьох інших.