Про це начальник Управління міжнародних відносин і комунікацій UkraineInvest Назарій Волянський сказав під час презентації аналітичної записки від Німецько-Української промислово-торговельної палати, укладеної у партнерстві з комітетами АНК та Німецькою економічною групою.
У ході діалогу з членами АНК Назарій Волянський дав відповіді на низку питань, які турбують інвестора сьогодні. Він підкреслив, що для залучення прямих іноземних інвестицій в Україні розроблено та впроваджено спеціальні режими та стимули. В Україні діє Закон України “Про державну підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями”. Окрім комплексних режимів стимулювання інвестицій, Україна також пропонує інвесторам широкий спектр стимулів, спрямованих на вкладення коштів у пріоритетні галузі економіки, серед яких спеціальний податковий режим для ІТ-індустрії, тимчасові податкові та митні пільги для інвестицій у виробництво електромобілів та літаків, фінансова підтримка переробки агропродукції тощо.
“UkraineInvest надає інвесторам, зацікавленим у веденні бізнесу, всебічну підтримку, включаючи актуальну аналітику, необхідну для прийняття рішень щодо інвестування та подальшої роботи в нашій країні. Ми хочемо, щоб компанії усвідомили, що Україна – це вигідний бізнес-кейс, і для вивчення можливостей зверталися до UkraineInvest. Ми запрошуємо німецьких інвесторів до співпраці”, – зазначив Назарій Волянський.
UkraineInvest на заході також представляла Елла Нельга, провідний експерт Управління з правових питань та регуляторної політики. Вона закликала бізнес звертатися в UkraineInvest за комплексною підтримкою, яка включає
Учасники експертної панелі “Інвестиційний клімат – виклики, можливості, стратегії” обговорили запропоновані у аналітичній записці рекомендації та практичні поради щодо розкриття потенціал України та створення більш сприятливого інвестиційного клімату. На думку експертів, Україні необхідно:
Посилання на документ:
https://filehub.admiralcloud.com/dl/5/f55f3e6f-2afa-4197-9d7d-e7009c2d5a5a
Follow us on Facebook, Twitter, LinkedIn, or YouTube.