Інвестори активно цікавляться зеленими проєктами, що сприяють сталому розвитку та енергетичній безпеці України 

Інвестори активно цікавляться зеленими проєктами, що сприяють сталому розвитку та енергетичній безпеці України 

Державна установа  UkraineInvest  провела аналіз одного із стратегічних секторів економіки України – енергетичного сектору, зібравши всю необхідну інформацію в одному матеріалі для інвесторів – дослідженні.

Щоб відновити енергетичний комплекс України, необхідно залучити більше 383 мільярди доларів США, про це зазначено в Енергетична стратегія  до 2050 року в України.

Ці кошти можуть інвестувати в енергосектор інвестори.  

Тому, саме для інвесторів, необхідно презентувати повну ситуацію в секторі енергетики України, показати реальний її стан, пошкодження, проблеми та інвестиційні можливості.

UkraineInvest зібрав актуальний матеріал у дослідження, який слугує як ввідна інструкція та може бути основою для майбутніх стратегій інвестицій в сфері енергетики.

За словами Вікторії Воловенко, керівниці Управління аналітики UkraineInvest, інвестори вже активно цікавляться зеленими проєктами, що сприяють сталому розвитку та енергетичній безпеці України, а Інвестиції в енергетичний сектор за 2023 рік становили 186,2 млн дол США., що не є великою цифрою, проте вказує на зацікавленість інвесторів навіть у воєнний час. 

«Аналітичне дослідження UkraineInvest також підкреслює важливість інвестицій у водневу енергетику та енергосховища, що здатні значно знизити енергетичні витрати для бізнесу та створити тисячі нових робочих місць.

Варто відзначити, що водночас, за останніми оцінками, через російську агресію енергетична інфраструктура України зазнала збитків на суму 56 мільярдів доларів США, що ще більше підкреслює необхідність інвестування у її відновлення та модернізацію», – зазначила Вікторія Воловенко.

UkraineInvest продовжує підтримувати інвесторів та надавати всебічну консультаційну допомогу для реалізації інвестиційних проєктів в Україні, закликаючи до партнерства з українськими підприємствами та державними ініціативами. 

Посилання на дослідження

Follow us on Facebook, Twitter, LinkedIn, or YouTube.