UkraineInvest сприятиме притоку інвестицій в галузь туризму


UkraineInvest сприятиме притоку інвестицій в галузь туризму

Чи знаєте ви скільки туристів щороку відвідують Карпати? Зараз ця цифра становить близько 2 млн. Однак, при системному підході до розвитку туристичного потенціалу кількість відпочивальників лише за 3 роки може зрости до  3-5 млн.

Серйозним стримуючим фактором для сталого розвитку туристичного потенціалу Карпат є вкрай погано розвинена інфраструктура та інженерні комунікації, такі як доступність електромереж, наявність системи водовідведення та централізованого водопостачання, мережа гірських доріг. Перешкодою також є погане авіасполучення з Івано-Франківською областю та відсутність аеропорту, який би відповідав сучасним стандартам.

24-25 вересня, виконавчий директор UkraineInvest Сергій Цівкач, здійснив огляд гірських територій, відвідавши 11 об’єктів, як діючих, так і тих, які знаходяться в процесі будівництва. Разом із Асоціацією готельєрів та власниками садиб Яремчанщини обговорили проблеми розвитку туристичного потенціалу гірських територій. 
На заході були презентовані ідеї та плани реалізації нових туристичних об’єктів, СПА-комплексів, готелів 3*-4*, що зробили би карпатський туризм доступнішим для більшості українців, особливо в умовах світової  пандемії COVID-19 та збільшенням популярності внутрішнього туризму.

UkraineInvest буде сприяти вирішенню питань по притоку інвестицій в галузь туризму із залученням допомоги та підтримки усіх необхідних органів влади. Ми сконцентруємо наші зусилля на пошуку інвесторів та можливостей інвестування в розвиток інфраструктурних проектів в гірських територіяхю.”

відзначив Сергій Цівкач.

Stay tuned and follow us on Facebook, Twitter, LinkedIn or YouTube for more updates.