Кабінет Міністрів України вніс до Реєстру два нових індустріальних парки

Кабінет Міністрів України вніс до Реєстру два нових індустріальних парки

В індустріальному парку «Форментор» (Рівненська обл.) на площі 28,1 га буде створено 1400 нових робочих місць у сферах переробної промисловості, альтернативної енергетики, машинобудування, переробки та утилізації відходів тощо. Зокрема, на підприємстві вироблятимуть харчові продукти, напої, основні фармацевтичні продукти і препарати, іншу хімічну продукцію. Очікувані інвестиції – понад 1 млрд грн.

Інший індустріальний парк – «ІнПарк Борислав» (Львівська обл.) на площі 20 га забезпечить 2 300 нових робочих місць. Спеціалізація – переробна промисловість, з особливим акцентом на меблевому виробництві. Очікувані інвестиції — понад 2 млрд грн.

Цьогоріч в державний бюджет закладено 1 млрд грн для розвитку індустріальних парків.

«У пріоритеті Уряду – розвиток місцевого бізнесу, нарощування виробництва товарів з високою доданою вартістю та популяризація українського бренду. Нові майданчики для підприємців забезпечать майже 4 тис. робочих місць у різних сферах діяльності. Також це додаткові можливості для інвестицій у переробні підприємства та у відновлення України в цілому», – зазначив заступник Міністра економіки України Віталій Кіндратів.

Follow us on Facebook, Twitter, LinkedIn, or YouTube.