70% фінансування за грантовими програмами Проєкту USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу» отримали аграрії

70% фінансування за грантовими програмами Проєкту USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу» отримали аграрії

Загалом, починаючи з жовтня 2023 р., таке фінансування було надано 600 підприємствам на суму близько 50 млн доларів США. 

Про це Юлія Вітка, в.о. керівника Проєкту USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу» сказала під час свого виступу на галузевому форумі FIT for Ukraine Буковина: Переробка фруктів та овочів у Чернівцях.

«Проєкт USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу» має дуже амбітні цілі. Цього року ми продовжуємо підтримувати критичні галузі, і не лише через фінансових посередників, як це було раніше, а й шляхом прямого фінансування українського бізнесу. Ми прагнемо створити 20 тисяч нових робочих місць для українських підприємств, що отримають фінансування за грантовими програмами Проєкту, та досягти збільшення ними обсягів продажу на 250 млн доларів США протягом трьох років. Тому ключові критерії для участі в програмах – перспективи розширення штату працівників та здатність нарощувати продажі, у тому числі на експорт. Аграрний сектор є критичним для відновлення економіки України та нарощування її експортного потенціалу. Саме тому Проєкт USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу» надає потужну фінансову підтримку підприємствам галузі через грантові програми», – зазначила Юлія Вітка.

Мета форуму  – створення інформаційно-презентаційного майданчика для аграрних підприємств, висвітлення перспектив інвестування у галузь регіону, підвищення її конкурентоспроможності та експортного потенціалу для якнайшвидшого відновлення та розвитку української економіки. 

У заході взяли участь понад 700 великих та середніх підприємств області, представники уряду, фінансових організацій, інвестори, керівники торгових мереж та бізнесових кіл Буковини, для яких спікери заходу презентували аналітичні матеріали про стан сектору в регіоні, фінансові можливості та державні стимули для реалізації інвестиційних проєктів. 

У рамках форуму  також працювала EXPO-зона, де підприємства регіону представили свою продукцію та послуги. 

       Організатори:

  • UkraineInvest – урядовий офіс залучення та підтримки інвестицій
  • Чернівецька обласна військова адміністрація
  • Проєкт USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу»

FIT for Ukraine – це серія інвестиційних форумів для бізнесу, зацікавленого у відновленні України. У 2023 році заходи FIT for Ukraine відвідало понад 7 000 людей з 65 країн світу.

Follow us on Facebook, Twitter, LinkedIn, or YouTube.