Представниця UkraineInvest взяла участь у осінньому діловому форуму у Львові


Представниця UkraineInvest взяла участь у осінньому діловому форуму у Львові

24 вересня, попри пандемію коронавірусу, у Львові вперше вдалось провести офлайн захід – осінній діловий форум “Нова економічна реальність світу, прогнози щодо України”.

Наша Ольга Сивак (Olga Syvak), представниця Ukraine Invest у Західній Україні, промодерувала панель “Реалії бізнесу в Україні – негативні та позитивні фактори”. Ключовими спікерами форуму були:

– Ірина Новікова, заступниця Міністра економіки, поділилась інструментами, які впроваджує Уряд для залучення нових інвестицій в Україну: ДПП та Закон про підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями https://www.rada.gov.ua/news/Novyny/196303.html
– Андрій Слабінський, керівник Офісу розвитку МСП при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, розповів про спрощення доступу до фінансування та програму 5-7-9 компенсації кредитів для бізнесу та інші інструменти державної підтримки українських підприємців.

Форум став майданчиком для експертного обговорення викликів, спричинених коронакризою та перспектив виходу з неї. Участь у заході взяли представники Національний банк України Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України , місцевої влади та бізнесу. На думку більшості спікерів, Україна досить швидко відновиться після кризи і матиме зростання ВВП 4.5% у 2021 році.

Stay tuned and follow us on Facebook, Twitter, LinkedIn or YouTube for more updates.